DSfg Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Synchroonzwemmen Duet vrouwen

Olympisch Synchroonzwemmen Rio 2016 Discipline: Duet

(advertentie)

Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina: Olympisch Kampioen 2016 Duet
Olympisch Kampioen Duet Rio 2016: Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina

Einduitslag Duet

PlaatsLandDuetTrTijdsFinal PuntenPunten Achter
1RUS RUSISHCHENKO Natalia - ROMASHINA Svetlana96.457798.5333194.9910
2CHN CHNHUANG Xuechen - SUN Wenyan95.368897.0000192.36882.6222
3JPN JPNINUI Yukiko - MITSUI Risako93.121494.9333188.05476.9363
4UKR UKRANANASOVA Lolita - VOLOSHYNA Anna93.135894.0000187.13587.8552
5ESP ESPCARBONELL Ona - MENGUAL Gemma92.502494.1333186.63578.3553
6ITA ITACERRUTI Linda - FERRO Costanza90.441292.3667182.807912.1831
7CAN CANSIMONEAU Jacqueline - THOMAS Karine89.291690.6000179.891615.0994
8FRA FRAAUGE Laura - CHRETIEN Margaux86.282487.9667174.249120.7419

Programma
14 aug11:0016:00Vrije Oefening  
15 aug11:0016:00Technische oefening  
16 aug14:0019:00FinaleFinale  



(advertentie)
 

Deel Duet

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische spelen Rio 2016 Duet

Olympisch Kampioen 2016
Duet
Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina


goud spelen Rio 2016  Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina  Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina RUS
zilver spelen Rio 2016  Xuechen Huang - Wenyan Sun  Xuechen Huang - Wenyan Sun CHN
brons spelen Rio 2016  Yukiko Inui - Risako Mitsui  Yukiko Inui - Risako Mitsui JPN
(advertentie)
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Synchroonzwemmen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Isjtsjenko/RomasjinaIsjtsjenko/Romasjina RUS
zilver spelen Rio 2016Carbonell/FuentesCarbonell/Fuentes ESP
brons spelen Rio 2016Huang/LiuHuang/Liu CHN
Duet in Londen 2012
 
Rate Duet
Rate Olympische spelen Rio 2016 Duet

Rating: 3.4/5 (195 stemmen)

Duet
Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan