(advertentie)

Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Synchroonzwemmen Duet vrouwen

Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina: Olympisch Kampioen 2016 Duet
Olympisch Kampioen Duet Rio 2016: Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina

Einduitslag Duet

PlaatsLandDuetTrTijdsFinal PuntenPunten Achter
1RUS RUSISHCHENKO Natalia - ROMASHINA Svetlana96.457798.5333194.9910
2CHN CHNHUANG Xuechen - SUN Wenyan95.368897.0000192.36882.6222
3JPN JPNINUI Yukiko - MITSUI Risako93.121494.9333188.05476.9363
4UKR UKRANANASOVA Lolita - VOLOSHYNA Anna93.135894.0000187.13587.8552
5ESP ESPCARBONELL Ona - MENGUAL Gemma92.502494.1333186.63578.3553
6ITA ITACERRUTI Linda - FERRO Costanza90.441292.3667182.807912.1831
7CAN CANSIMONEAU Jacqueline - THOMAS Karine89.291690.6000179.891615.0994
8FRA FRAAUGE Laura - CHRETIEN Margaux86.282487.9667174.249120.7419
Lokale Rio tijden gebruiken.

Programma
14 aug16:00Vrije Oefening  
15 aug16:00Technische oefening  
16 aug19:00FinaleFinale  



Deelnemers:
 
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2016
Duet
Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina


goud spelen Rio 2016  Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina  Natalia Ishchenko - Svetlana Romashina RUS
zilver spelen Rio 2016  Xuechen Huang - Wenyan Sun  Xuechen Huang - Wenyan Sun CHN
brons spelen Rio 2016  Yukiko Inui - Risako Mitsui  Yukiko Inui - Risako Mitsui JPN
 

Olympische Spelen
Rio 2016 Synchroonzwemmen

Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Isjtsjenko/RomasjinaIsjtsjenko/Romasjina RUS
zilver spelen Rio 2016Carbonell/FuentesCarbonell/Fuentes ESP
brons spelen Rio 2016Huang/LiuHuang/Liu CHN
Duet in Londen 2012
 

Rating: 4.0/5 (32 stemmen)

(advertentie)
Programma Rio 2016
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan