Degen Individueel | |||||
25 jul | 2:30 | Beste 64 | |||
25 jul | 4:55 | Beste 32 | |||
25 jul | 7:35 | Beste 16 | |||
25 jul | 8:55 | Kwart Finale | |||
25 jul | 12:00 | Halve Finale | |||
25 jul | 13:20 | Finale | |||
CANNONE Romain | |||||
SIKLOSI Gergely | |||||
REIZLIN Igor | |||||
Degen Team | |||||
30 jul | 3:00 | Beste 16 | |||
30 jul | 4:25 | Kwart Finale | |||
30 jul | 6:40 | Halve Finale | |||
30 jul | 11:30 | Finale | |||
Japan | |||||
Rusland | |||||
Zuid-Korea | |||||
Floret Individueel | |||||
26 jul | 2:25 | Beste 64 | |||
26 jul | 4:35 | Beste 32 | |||
26 jul | 7:25 | Beste 16 | |||
26 jul | 8:50 | Kwart Finale | |||
26 jul | 11:50 | Halve Finale | |||
26 jul | 13:15 | Finale | |||
CHEUNG Ka Long | |||||
GAROZZO Daniele | |||||
CHOUPENITCH Alexander | |||||
Floret Team | |||||
1 aug | 2:00 | Beste 16 | |||
1 aug | 3:45 | Kwart Finale | |||
1 aug | 6:40 | Halve Finale | |||
1 aug | 11:30 | Finale | |||
Frankrijk | |||||
Rusland | |||||
Verenigde Staten | |||||
Sabel Individueel | |||||
24 jul | 2:30 | Beste 64 | |||
24 jul | 4:55 | Beste 32 | |||
24 jul | 7:35 | Beste 16 | |||
24 jul | 8:55 | Kwart Finale | |||
24 jul | 12:00 | Halve Finale | |||
24 jul | 13:20 | Finale | |||
Szilagyi Aron | |||||
Samele Luigi | |||||
Kim Junghwan | |||||
Sabel Team | |||||
28 jul | 3:00 | Beste 16 | |||
28 jul | 4:25 | Kwart Finale | |||
28 jul | 6:40 | Halve Finale | |||
28 jul | 11:30 | Finale | |||
Zuid-Korea | |||||
Italië | |||||
Hongarije |
Degen Individueel | |||||
24 jul | 2:00 | Beste 64 | |||
24 jul | 4:30 | Beste 32 | |||
24 jul | 6:35 | Beste 16 | |||
24 jul | 8:25 | Kwart Finale | |||
24 jul | 11:00 | Halve Finale | |||
24 jul | 12:50 | Finale | |||
Sun Yiwen | |||||
Popescu Ana Maria | |||||
Lehis Katrina | |||||
Degen Team | |||||
27 jul | 4:30 | Kwart Finale | |||
27 jul | 6:40 | Halve Finale | |||
27 jul | 11:30 | Finale | |||
Estland | |||||
Zuid-Korea | |||||
Italië | |||||
Floret Individueel | |||||
25 jul | 2:00 | Beste 64 | |||
25 jul | 2:55 | Beste 32 | |||
25 jul | 6:35 | Beste 16 | |||
25 jul | 8:30 | Kwart Finale | |||
25 jul | 11:00 | Halve Finale | |||
25 jul | 12:50 | Finale | |||
KIEFER Lee | |||||
DERIGLAZOVA Inna | |||||
KOROBEYNIKOVA Larisa | |||||
Floret Team | |||||
29 jul | 3:50 | Kwart Finale | |||
29 jul | 6:55 | Halve Finale | |||
29 jul | 11:30 | Finale | |||
Rusland | |||||
Frankrijk | |||||
Italië | |||||
Sabel Individueel | |||||
26 jul | 2:00 | Beste 32 | |||
26 jul | 6:35 | Beste 16 | |||
26 jul | 8:25 | Kwart Finale | |||
26 jul | 11:00 | Halve Finale | |||
26 jul | 12:50 | Finale | |||
POZDNIAKOVA Sofia | |||||
VELIKAYA Sofya | |||||
BRUNET Manon | |||||
Sabel Team | |||||
31 jul | 3:00 | Beste 16 | |||
31 jul | 4:25 | Kwart Finale | |||
31 jul | 6:49 | Halve Finale | |||
31 jul | 11:30 | Finale | |||
Rusland | |||||
Frankrijk | |||||
Zuid-Korea |
zo | ma | di | wo | do | vr | za |
18 jul | 19 jul | 20 jul | 21 jul | 22 jul | 23 jul | 24 jul |
25 jul | 26 jul | 27 jul | 28 jul | 29 jul | 30 jul | 31 jul |
1 aug | 2 aug | 3 aug | 4 aug | 5 aug | 6 aug | 7 aug |
8 aug | 9 aug | 10 aug | 11 aug | 12 aug | 13 aug | 14 aug |