NL Tijd | Sport | Onderdeel | Ronde | ||||
14:00 | M | Schermen | Floret Individueel | Beste 64 | |||
14:00 | V | Schieten | Kleiduivenschieten Trap | Kwalificatie | |||
14:00 | V | Schieten | Luchtpistool 10m | Kwalificatie | |||
14:30 | M | Handbal | CRO - QAT 23 - 30 | Poule A | |||
14:30 | M | Schieten | Kleiduivenschieten Trap | Kwalificatie | |||
14:30 | M | Volleybal | ITA - FRA 3 - 0 | Poule A | |||
14:45 | V | Turnen | Meerkamp Individueel | Kwalificatie Subdivision 1 | |||
15:00 | V | Hockey | NZL - KOR 4 - 1 | Poule A | |||
15:00 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Beste 32 | |||
15:00 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Beste 64 | |||
15:00 | Paardensport | Eventing Individueel | Dressuur | ||||
15:00 | Paardensport | Eventing Landenwedstrijd | Dressuur | ||||
15:00 | M | Schermen | Floret Individueel | Beste 32 | |||
15:00 | M | Tafeltennis | Enkelspel | Ronde 2 | |||
15:00 | V | Volleybal | BRA - RUS 2 - 0 | Poule A | |||
16:00 | M | Boksen | NED - TPE | Beste 32 | |||
16:00 | V | Hockey | JPN - IND 2 - 2 | Poule B | |||
16:00 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Beste 16 | |||
16:00 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Beste 32 | |||
16:00 | V | Rugby | ESP - KEN 19 - 10 | Poule B | |||
16:00 | V | Rugby | NZL - FRA 26 - 7 | Poule B | |||
16:00 | V | Schieten | Luchtpistool 10m | Finale | |||
16:00 | V | Volleybal | POL - USA 2 - 1 | Poule A | |||
16:30 | M | Handbal | SWE - GER 29 - 32 | Poule B | |||
16:35 | M | Volleybal | BRA - MEX 3 - 1 | Poule A | |||
17:00 | V | Basketbal | USA - SEN 121 - 56 | Poule B | |||
17:00 | V | Boogschieten | Team | Beste 16 | |||
17:00 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Kwart Finale | |||
17:00 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Beste 16 | |||
17:00 | V | Rugby | BRA - JPN 26 - 10 | Poule C | |||
17:00 | M | Volleybal | ITA - MEX 1 - 2 | Poule C | |||
17:15 | V | Wielrennen | Wegwedstrijd | Finale | |||
17:30 | V | Hockey | NED - ESP 5 - 0 | Poule A | |||
17:30 | M | Kanovaren | Kano Slalom C1 | Series | |||
17:30 | V | Rugby | CAN - GBR 0 - 22 | Poule C | |||
17:30 | M | Schermen | Floret Individueel | Beste 16 | |||
17:30 | M | Tennis | Dubbelspel | Ronde 1 | |||
17:30 | V | Tennis | Dubbelspel | Ronde 1 | |||
17:30 | M | Tennis | Enkelspel | Ronde 1 | |||
17:30 | V | Tennis | Enkelspel | Ronde 1 | |||
18:00 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Kwart Finale | |||
18:00 | V | Rugby | FIJ - COL 36 - 0 | Poule A | |||
18:00 | M | Voetbal | FIJ - MEX 1 - 5 | Poule C | |||
18:00 | M | Volleybal | NED - CHI 2 - 0 | Poule E | |||
18:02 | V | Zwemmen | 100 m Rugslag | Series | |||
18:10 | V | Turnen | Meerkamp Individueel | Kwalificatie Subdivision 2 | |||
18:19 | M | Zwemmen | 200 m Vrije slag | Series | |||
18:30 | V | Hockey | CHN - GER 1 - 1 | Poule A | |||
18:30 | M | Kanovaren | Kayak Slalom K1 | Series | |||
18:30 | V | Rugby | AUS - USA 12 - 12 | Poule A | |||
18:45 | M | Schermen | Floret Individueel | Kwart Finale | |||
18:51 | V | Zwemmen | 100 m Schoolslag | Series | |||
19:00 | V | Boogschieten | Team | Kwart Finale | |||
19:11 | M | Zwemmen | 100 m Rugslag | Series | |||
19:15 | M | Basketbal | BRA - LTU 76 - 82 | Poule B | |||
19:15 | V | Basketbal | SRB - ESP 59 - 65 | Poule B | |||
19:28 | V | Zwemmen | 400 m Vrije slag | Series | |||
19:30 | M | Boksen | -49 kg Lichtvlieggewicht | Beste 16 | |||
19:30 | M | Boksen | -60 kg Lichtgewicht | Beste 32 | |||
19:30 | V | Turnen | Meerkamp Individueel | Kwalificatie Subdivision 3 | |||
19:40 | M | Handbal | DEN - ARG 25 - 19 | Poule A | |||
19:43 | V | Boogschieten | Team | Halve Finale | |||
19:54 | M | Zwemmen | 4 x 100 m Vrije slag Estafette | Series | |||
20:00 | M | Voetbal | HON - POR 1 - 2 | Poule D | |||
20:00 | M | Volleybal | POL - EGY 3 - 0 | Poule B | |||
20:30 | V | Gewichtheffen | -53 kg Vedergewicht | Finale | |||
20:30 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Halve Finale | |||
20:30 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Halve Finale | |||
20:30 | V | Volleybal | CAN - NED 2 - 0 | Poule E | |||
20:45 | V | Schieten | Kleiduivenschieten Trap | Finale | |||
21:00 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Wedstrijd om het Brons | |||
21:00 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Wedstrijd om het Brons | |||
21:00 | M | Schermen | Floret Individueel | Halve Finale | |||
21:00 | V | Schoonspringen | Synchroonspringen 3m plank | Finale | |||
21:00 | M | Voetbal | GER - KOR 3 - 3 | Poule C | |||
21:30 | M | Volleybal | USA - TUN 2 - 0 | Poule C | |||
21:39 | V | Boogschieten | Team | Finale | |||
21:40 | M | Handbal | POL - BRA 32 - 34 | Poule B | |||
22:00 | M | Hockey | GBR - NZL 2 - 2 | Poule A | |||
22:00 | V | Rugby | AUS - ESP 24 - 0 | Kwart Finale | |||
22:05 | M | Volleybal | USA - CAN 0 - 3 | Poule A | |||
22:30 | V | Basketbal | AUS - TUR 61 - 56 | Poule A | |||
22:30 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Finale | |||
22:30 | V | Rugby | FRA - CAN 5 - 15 | Kwart Finale | |||
22:30 | V | Turnen | Meerkamp Individueel | Kwalificatie Subdivision 4 | |||
22:30 | M | Volleybal | BRA - CUB 1 - 2 | Poule D | |||
22:40 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Finale | |||
22:45 | M | Schermen | Floret Individueel | Finale | |||
23:00 | M | Hockey | NED - IRL 5 - 0 | Poule B | |||
23:00 | V | Rugby | GBR - FIJ 26 - 7 | Kwart Finale | |||
23:00 | V | Tafeltennis | Enkelspel | Ronde 3 | |||
23:00 | M | Voetbal | ARG - ALG 2 - 1 | Poule D | |||
23:30 | V | Rugby | NZL - USA 5 - 0 | Kwart Finale | |||
23:30 | V | Volleybal | GER - EGY 2 - 0 | Poule D | |||
23:45 | M | Boksen | NED - IRI | Beste 32 | |||
0:00 | M | Basketbal | CRO - ESP 72 - 70 | Poule B | |||
0:00 | M | Gewichtheffen | -56 kg Bantamgewicht | Finale | |||
0:00 | M | Voetbal | SWE - NGA 0 - 1 | Poule B | |||
0:00 | M | Voetbal | DEN - RSA 1 - 0 | Poule A | |||
0:30 | M | Hockey | BRA - BEL 0 - 12 | Poule A | |||
0:45 | V | Basketbal | FRA - BLR 73 - 72 | Poule A | |||
0:50 | M | Handbal | FRA - TUN 25 - 23 | Poule A | |||
1:30 | M | Hockey | AUS - ESP 0 - 1 | Poule A | |||
1:30 | V | Turnen | Meerkamp Individueel | Kwalificatie Subdivision 5 | |||
1:30 | M | Volleybal | RUS - CUB 3 - 1 | Poule B | |||
2:00 | V | Volleybal | GER - SUI 0 - 2 | Poule E | |||
2:50 | M | Handbal | SLO - EGY 27 - 26 | Poule B | |||
3:00 | M | Voetbal | JPN - COL 2 - 2 | Poule B | |||
3:00 | M | Voetbal | BRA - IRQ 0 - 0 | Poule A | |||
3:00 | V | Volleybal | ITA - CAN 1 - 2 | Poule D | |||
3:03 | V | Zwemmen | 100 m Vlinderslag | Finale | |||
3:11 | M | Zwemmen | 200 m Vrije slag | Halve Finale | |||
3:29 | V | Zwemmen | 100 m Schoolslag | Halve Finale | |||
3:30 | M | Basketbal | NGR - ARG 66 - 94 | Poule B | |||
3:35 | M | Volleybal | ARG - IRI 3 - 0 | Poule B | |||
3:53 | M | Zwemmen | 100 m Schoolslag | Finale | |||
4:00 | M | Volleybal | RUS - POL 2 - 0 | Poule E | |||
4:01 | V | Zwemmen | 400 m Vrije slag | Finale | |||
4:12 | M | Zwemmen | 100 m Rugslag | Halve Finale | |||
4:36 | V | Zwemmen | 100 m Rugslag | Halve Finale | |||
4:52 | M | Zwemmen | 4 x 100 m Vrije slag Estafette | Finale | |||
5:00 | M | Volleybal | LAT - CAN 2 - 1 | Poule D | |||
zo | ma | di | wo | do | vr | za |
31 jul | 1 aug | 2 aug | 3 aug | 4 aug | 5 aug | 6 aug |
7 aug | 8 aug | 9 aug | 10 aug | 11 aug | 12 aug | 13 aug |
14 aug | 15 aug | 16 aug | 17 aug | 18 aug | 19 aug | 20 aug |
21 aug | 22 aug | 23 aug | 24 aug | 25 aug | 26 aug | 27 aug |
Badminton | |
Selena Piek: Dubbelspel Eefje Muskens: Dubbelspel | |
Boksen | |
Enrico Lacruz: -60 kg Lichtgewicht Peter Müllenberg: -81 kg Lichtzwaargewicht | |
Hockey | |
Hockey Mannenteam: Hockey | |
Paardensport | |
Theo van de Vendel: Eventing Landenwedstrijd Alice Naber: Eventing Landenwedstrijd Tim Lips: Eventing Landenwedstrijd Merel Blom: Eventing Landenwedstrijd Team Eventing: Eventing Landenwedstrijd | |
Tafeltennis | |
Li Jie: Enkelspel Li Jiao: Enkelspel | |
Tennis | |
Jean-Julien Rojer: Dubbelspel Robin Haase: Dubbelspel | |
Turnen | |
Céline van Gerner: Meerkamp Individueel Vera van Pol: Meerkamp Individueel Eythora Thorsdottir: Meerkamp Individueel Lieke Wevers: Meerkamp Individueel Sanne Wevers: Meerkamp Individueel | |
Volleybal | |
Jantine van der Vlist: Beachvolleybal Madelein Meppelink: Beachvolleybal Sophie van Gestel: Beachvolleybal Marleen van Iersel: Beachvolleybal | |
Wielrennen | |
Marianne Vos: Wegwedstrijd Annemiek van Vleuten: Wegwedstrijd Ellen van Dijk: Wegwedstrijd Anna van der Breggen: Wegwedstrijd | |
Zwemmen | |
Kira Toussaint: 100 m Rugslag Dion Dreesens: 200 m Vrije slag |
Hockey | |
Red Lions: Hockey | |
Judo | |
Jasper Lefevere: -66 kg Half Lightweight | |
Paardensport | |
Joris Vanspringel: Eventing Individueel Karin Donckers: Eventing Individueel | |
Schieten | |
Maxime Mottet: Kleiduivenschieten Trap | |
Tennis | |
David Goffin: Dubbelspel Yanina Wickmayer: Enkelspel Kirsten Flipkens: Enkelspel | |
Turnen | |
Laura Waem: Meerkamp Individueel Gaelle Mys: Meerkamp Individueel Rune Hermans: Meerkamp Individueel Nina Derwael: Meerkamp Individueel Senna Deriks: Meerkamp Individueel | |
Wielrennen | |
Anisha Vekemans: Wegwedstrijd Lotte Kopecky: Wegwedstrijd Ann-Sophie Duyck: Wegwedstrijd | |
Zwemmen | |
Fanny Lecluyse: 100 m Schoolslag Emmanuel Vanluchene: 4 x 100 m Vrije slag Estafette Pieter Timmers: 4 x 100 m Vrije slag Estafette Glenn Surgeloose: 4 x 100 m Vrije slag Estafette Glenn Surgeloose: 4 x 100 m Vrije slag Estafette Dieter Dekoninck: 4 x 100 m Vrije slag Estafette Louis Croenen: 4 x 100 m Vrije slag Estafette Jasper Aerents: 4 x 100 m Vrije slag Estafette |
16:00 | V | Luchtpistool 10m | ||
Mengxue Zhang | ||||
Vitalina Batsarashkina | ||||
Anna Korakki | ||||
17:15 | V | Wegwedstrijd | ||
Anna van de Breggen | ||||
Emma Johansson | ||||
Elisa Longo Borghini | ||||
20:30 | V | -53 kg Vedergewicht | ||
Shu-Ching Hsu | ||||
Hidilyn Diaz | ||||
Jin Hee Yoon | ||||
20:45 | V | Kleiduivenschieten Trap | ||
Catherine Skinner | ||||
Natalie Rooney | ||||
Corey Cogdell | ||||
21:00 | V | Synchroonspringen 3m plank | ||
SHI Tingmao - WU Minxia | ||||
CAGNOTTO Tania - DALLAPE Francesca | ||||
KEENEY Maddison - SMITH Anabelle | ||||
21:39 | V | Team | ||
Zuid Korea | ||||
Rusland | ||||
Taiwan | ||||
22:30 | V | -52 kg Half lichtgwicht | ||
Majlinda Kelmendi | ||||
Odette Giuffrida | ||||
Misato Nakamura | ||||
Natalia Kuziutina | ||||
22:40 | M | -66 kg Half Lightweight | ||
Fabio Basile | ||||
Baul An | ||||
Rishod Sobirov | ||||
Masashi Ebinuma | ||||
22:45 | M | Floret Individueel | ||
Daniele Garozzo | ||||
Alexander Massialas | ||||
Timur Safin | ||||
0:00 | M | -56 kg Bantamgewicht | ||
Qingquan Long | ||||
Yun Chol Om | ||||
Sinphet Kruaithong | ||||
3:03 | V | 100 m Vlinderslag | ||
Sarah Sjostrom | ||||
Penny Oleksiak | ||||
Dana Vollmer | ||||
3:53 | M | 100 m Schoolslag | ||
Adam Peaty | ||||
Cameron Van Der Burgh | ||||
Cody Miller | ||||
4:01 | V | 400 m Vrije slag | ||
Kathleen Ledecky | ||||
Jazz Carlin | ||||
Leah Smith | ||||
4:52 | M | 4 x 100 m Vrije slag Estafette | ||
Verenigde Staten | ||||
Frankrijk | ||||
Australie |