zo | ma | di | wo | do | vr | za |
31 jul | 1 aug | 2 aug | 3 aug | 4 aug | 5 aug | 6 aug |
7 aug | 8 aug | 9 aug | 10 aug | 11 aug | 12 aug | 13 aug |
14 aug | 15 aug | 16 aug | 17 aug | 18 aug | 19 aug | 20 aug |
21 aug | 22 aug | 23 aug | 24 aug | 25 aug | 26 aug | 27 aug |
Atletiek | |
Nadine Visser: 100 m Horden Solomon Bockarie: 200 m Churandy Martina: 200 m Sifan Hassan: 800 m Eelco Sintnicolaas: Tienkamp Pieter Braun: Tienkamp | |
Boksen | |
Nouchka Fontijn: -75 kg Middengewicht | |
Hockey | |
Hockey Vrouwenteam: Hockey | |
Paardensport | |
Jur Vrieling: Springen Individueel Maikel van der Vleuten: Springen Individueel Harrie Smolders: Springen Individueel Jeroen Dubbeldam: Springen Individueel Jur Vrieling: Springen Landenwedstrijd Maikel van der Vleuten: Springen Landenwedstrijd Harrie Smolders: Springen Landenwedstrijd Jeroen Dubbeldam: Springen Landenwedstrijd Team Springen: Springen Landenwedstrijd | |
Volleybal | |
Jantine van der Vlist: Beachvolleybal Madelein Meppelink: Beachvolleybal Sophie van Gestel: Beachvolleybal Marleen van Iersel: Beachvolleybal | |
Wielrennen | |
Niek Kimmann: BMX Racing Jelle van Gorkom: BMX Racing Twan van Gendt: BMX Racing | |
Worstelen | |
Jessica Blaszka: -48 kg Vrije Stijl Vlieggewicht |
Atletiek | |
Anne Zagré: 100 m Horden Jonathan Borlée: 200 m Jeroen D`Hoedt: 3000 m Steeplechase Bashir Abdi: 5000 m Renée Eykens: 800 m Thomas Van der Plaetsen: Tienkamp | |
Golf | |
Chloé Leurquin: Stroke Play | |
Paardensport | |
Nicola Philippaerts: Springen Individueel Jerome Guery: Springen Individueel | |
Taekwondo | |
Si Mohamed Ketbi: -58 kg Vlieggewicht | |
Wielrennen | |
Elke Vanhoof: BMX Racing |
16:50 | M | 3000 m Steeplechase | ||
Conseslus Kipruto | ||||
Evan Jager | ||||
Mahiedine Mekhissi | ||||
17:30 | Mix | Dubbelspel | ||
Tontowi Ahmad - Liliyana Natsir | ||||
Peng Soon Chan - Liu Ying Goh | ||||
Nan Zhang - Yunlei Zhao | ||||
17:40 | Springen Landenwedstrijd | |||
Frankrijk | ||||
Verenigde Staten | ||||
Duitsland | ||||
21:30 | M | -69 kg Weltergewicht | ||
Daniyar Yeleussinov | ||||
Shakhram Giyasov | ||||
Mohammed Rabii | ||||
Souleymane Diop Cissokho | ||||
22:45 | V | -48 kg Vrije Stijl Vlieggewicht | ||
Eri Tosaka | ||||
Mariya Stadnik | ||||
Yanan Sun | ||||
Elitsa Atanasova Yankova | ||||
23:15 | V | -58 kg Vrije stijl Weltergewicht | ||
Kaori Icho | ||||
Valeriia Koblova Zholobova | ||||
Marwa Amri | ||||
Sakshi Malik | ||||
23:15 | V | -69 kg Vrije stijl Half Zwaargewicht | ||
Sara Dosho | ||||
Natalia Vorobeva | ||||
Elmira Syzdykova | ||||
Anna Jenny Fransson | ||||
0:30 | M | Dubbelspel | ||
China | ||||
Japan | ||||
Germany | ||||
2:15 | V | Verspringen | ||
Tianna Bartoletta | ||||
Brittney Reese | ||||
Ivana Spanovic | ||||
3:00 | M | -58 kg Vlieggewicht | ||
Shuai Zhao | ||||
Tawin Hanprab | ||||
Taehun Kim | ||||
Luisito Pie | ||||
3:15 | V | -49 kg Vlieggewicht | ||
Sohui Kim | ||||
Tijana Bogdanovic | ||||
Patimat Abakarova | ||||
Panipak Wongpattanakit | ||||
3:30 | V | 200 m | ||
Elaine Thompson | ||||
Dafne Schippers | ||||
Tori Bowie | ||||
3:55 | V | 100 m Horden | ||
Brianna Rollins | ||||
Nia Ali | ||||
Kristi Castlin | ||||
4:30 | V | Beachvolleybal | ||
Laura Ludwig - Kira Walkenhorst | ||||
Agatha Bednarczuk - Barbara Seixas de Freitas | ||||
April Ross - Kerri Walsh Jennings |