(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Skateboarding Street vrouwen

NISHIYA Momiji Olympic Champion 2020 Skateboarding-Street-women
Olympisch kampioen Street Tokyo 2020: NISHIYA Momiji

Einduitslag Street

PlaatsLandNaamRunTrickTotal
1JPN JPNNISHIYA Momiji3.022.910.000.004.154.663.4315.26
2BRA BRALEAL Rayssa2.943.130.003.914.213.390.0014.64
3JPN JPNNAKAYAMA Funa2.622.670.005.000.004.200.0014.49
4USA USASABLONE Alexis2.522.014.030.005.010.000.0013.57
5NED NEDZWETSLOOT Roos3.343.804.120.000.000.000.0011.26
6CHN CHNZENG Wenhui2.132.600.004.930.000.000.009.66
7PHI PHIDIDAL Margielyn2.332.220.002.970.000.000.007.52
8JPN JPNNISHIMURA Aori0.463.460.003.000.000.000.006.92

Resultaten Street


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

Nederlanders en Belgen actief26 jul1:30Heats  
Nederlanders en Belgen actief26 jul5:25FinalesFinale  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.

Update 26 jul: Roos Zwetsloot is na 3 van de 4 heats al zeker van een finale plaats. Keet Oldenbeuving staat nu nog 7e en moet afwachten wat er in heat 4 gebeurt. Een 13 jarige!! Japanse gaat vooralsnog aan de leiding
Update 26 jul: Lore Bruggeman komt net te kort om zich te plaatsten voor de finale skateboarden street. Ook Keet Oldenbeuving zit niet meer bij de beste 8. Roos Zwetsloot had zich al geplaatst voor de finale, waarin twee 13 jarigen staan


 

Nederlanders actief bij de Olympische Street vrouwen

Belgen actief bij de Olympische Street vrouwen
Olympisch kampioen 2020
Street
NISHIYA Momiji

goud spelen Tokyo 2020  NISHIYA Momiji  NISHIYA Momiji JPN
zilver spelen Tokyo 2020  LEAL Rayssa  LEAL Rayssa BRA
brons spelen Tokyo 2020  NAKAYAMA Funa  NAKAYAMA Funa JPN
 
Olympische Spelen
Tokyo 2020 Skateboarding
(advertentie)

Rating: 4.2/5 (129 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)