(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Sportklimmen Combined vrouwen

GARNBRET Janja Olympic Champion 2020 Sport Climbing-Combined-women
Olympisch kampioen Combined Tokyo 2020: GARNBRET Janja

Einduitslag Combined

PlaatsLandNaamSpeed PuntenBouldering PuntenLead PuntenTotal Punten
1SLO SLOGARNBRET Janja5.001.001.005.00
2JPN JPNNONAKA Miho3.003.005.0045.00
3JPN JPNNOGUCHI Akiyo4.004.004.0064.00
4POL POLMIROSLAW Aleksandra1.008.008.0064.00
5USA USARABOUTOU Brooke7.002.006.0084.00
6FRA FRAJAUBERT Anouck2.006.007.0084.00
7AUT AUTPILZ Jessica6.005.003.0090.00
8KOR KORSEO Chaehyun8.007.002.00112.00

Resultaten Combined


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

4 aug10:00Kwalificatie Speed  
4 aug11:00Kwalificatie Bouldering  
4 aug14:10Kwalificatie Lead  
6 aug10:30Finale Speed  
6 aug11:30Finale Bouldering  
6 aug14:10FinalesFinale Leed  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.


 

Olympisch kampioen 2020
Combined
GARNBRET Janja


goud spelen Tokyo 2020  GARNBRET Janja  GARNBRET Janja SLO
zilver spelen Tokyo 2020  NONAKA Miho  NONAKA Miho JPN
brons spelen Tokyo 2020  NOGUCHI Akiyo  NOGUCHI Akiyo JPN
 
Olympische Spelen
Tokyo 2020 Sportklimmen
(advertentie)

Rating: 4.4/5 (159 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)