(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Wielrennen Baan Omnium vrouwen

VALENTE Jennifer Olympic Champion 2020 Cycling-Track Omnium-women
Olympisch kampioen Baan Omnium Tokyo 2020: VALENTE Jennifer

Einduitslag Baan Omnium

PlaatsNaamScratch Race 1/4Tempo Race 2/4Elimination Race 3/4Punten Race 4/4Total
1USAVALENTE Jennifer40363414124
2JPNKAJIHARA Yumi3832382110
3NEDWILD Kirsten32382018108
4DENDIDERIKSEN Amalie26303611103
5NORSTENBERG Anita Yvonne343426397
6GBRKENNY Laura1640162496
7PORMARTINS Maria302632795
8FRACOPPONI Clara162440585
9CANBEVERIDGE Allison282028278
10NZLEDMONDSTON Holly241422767

Resultaten Baan Omnium


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

Nederlanders en Belgen actief8 aug3:0010 km Scratch Race  
Nederlanders en Belgen actief8 aug3:45Tempo Race  
Nederlanders en Belgen actief8 aug4:26Afvalrace  
Nederlanders en Belgen actief8 aug5:25Finales20 km Puntenkoers  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.

Update 5 aug: Jan-Willen van Schip wint de tempo race en gaat nu gedeeld aan de leiding in het omnium
Update 8 aug: Kisten Wild wordt vijfde in de scratch, het 1e onderdeel van het Omnium. Als de uitslag blijft staan tenminste gezien de hele grote valpartij een ronde voor het eind, waar ook de Belg Kopecky bij betrokken was
Update 8 aug: Kisten Wild wordt tweede in de tempo race van het Omnium en klimt naar de zilveren positie in het klassement. Lotte Kopecky stapt in tranen af
Update 8 aug: Wild laat zich piepelen in de afval race en staat met nog 1 onderdeel te gaan 20 punten achter op goud. Dat is of 4 sprints winnen zonder dat de concurentie punten pakt of een rondje op het veld pakken. Het brons is maar 4 punten weg
Update 8 aug: Kirsten Wild beëindigd haar carrière(??) heel mooi met BRONS. Eindelijk een Olympische medaille voor haar


 

Nederlanders actief bij de Olympische Baan Omnium vrouwen

Belgen actief bij de Olympische Baan Omnium vrouwen

Rating: 4.4/5 (109 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)