(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Zwemmen 100 m Schoolslag mannen

PEATY Adam Olympic Champion 2020 Swimming-100 m Breaststroke-men
Olympisch kampioen 100 m Schoolslag Tokyo 2020: PEATY Adam

Einduitslag 100 m Schoolslag

PlaatsBaanLandNaamReaction TijdTijdAchterstand
14GBR GBRPEATY Adam0.6257.37
25NED NEDKAMMINGA Arno0.6258.000.63
33ITA ITAMARTINENGHI Nicolo0.6058.330.96
42USA USAANDREW Michael0.6558.841.47
57GBR GBRWILBY James0.6558.961.59
66CHN CHNYAN Zibei0.6458.991.62
68USA USAWILSON Andrew0.6258.991.62
81BLR BLRSHYMANOVICH Ilya0.6359.361.99

Resultaten 100 m Schoolslag


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

Nederlanders actief24 jul13:25Series  
Nederlanders actief25 jul4:33Halve Finale  
Nederlanders actief26 jul4:12FinalesFinale  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.

Update 24 jul: Kamminga wint zijn heat in een Nederlands record en gaat door naar de halve finale
Update 25 jul: Kamminga wint zijn halve finale en gaat door naar de finale
Update 26 jul: Arno Kamminga wint het derde zilver voor NL, Favoriet Peaty was niet te verslaan


 

Nederlanders actief bij de Olympische 100 m Schoolslag mannen

Rating: 4.1/5 (147 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)