NL Tijd | Sport | Onderdeel | Ronde | ||||
10:00 | V | Volleybal | Beachvolleybal | Poulefase | |||
10:00 | M | Volleybal | Beachvolleybal | Poulefase | |||
10:30 | V | Hockey | NZL - AUS 1 - 0 | Poule B | |||
11:00 | M | Badminton | Dubbelspel | Kwalificatie | |||
11:00 | X | Badminton | Dubbelspel | Kwalificatie | |||
11:00 | V | Badminton | Dubbelspel | Kwalificatie | |||
11:00 | M | Badminton | Enkelspel | Kwalificatie | |||
11:00 | V | Badminton | Enkelspel | Kwalificatie | |||
11:00 | M | Basketbal | NGR - TUN 60 - 56 | Poule A | |||
11:00 | V | Boogschieten | Team | Beste 16 | |||
11:00 | V | Schieten | Kleiduivenschieten Skeet | Kwalificatie | |||
11:00 | V | Schieten | Luchtpistool 10m | Kwalificatie | |||
11:30 | M | Handbal | ISL - ARG 31 - 25 | Poule A | |||
11:30 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Beste 32 | |||
11:30 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Beste 64 | |||
11:30 | M | Roeien | Dubbeltwee | Herkansing | |||
11:30 | M | Volleybal | GBR - BUL 0 - 3 | Poule A | |||
11:40 | M | Roeien | Lichte vier zonder | Herkansing | |||
11:50 | M | Roeien | Skiff | Herkansing | |||
12:00 | M | Gewichtheffen | -56 kg Bantamgewicht | Finale | |||
12:00 | Paardensport | Eventing Individueel | Dressuur | ||||
12:00 | Paardensport | Eventing Landenwedstrijd | Dressuur | ||||
12:00 | M | Tafeltennis | Enkelspel | Ronde 2 | |||
12:00 | V | Tafeltennis | Enkelspel | Ronde 2 | |||
12:00 | M | Waterpolo | GRE - CRO 6 - 8 | Poule A | |||
12:20 | V | Roeien | Skiff | Herkansing | |||
12:20 | M | Zwemmen | 200 m Vrije slag | Series | |||
12:30 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Beste 16 | |||
12:30 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Beste 32 | |||
12:30 | M | Schermen | Sabel Individueel | Beste 64 | |||
12:40 | V | Roeien | Lichte Dubbeltwee | Series | |||
12:45 | V | Hockey | NED - BEL 3 - 0 | Poule A | |||
12:51 | V | Zwemmen | 100 m Schoolslag | Series | |||
13:10 | M | Roeien | Lichte Dubbeltwee | Series | |||
13:13 | M | Zwemmen | 100 m Rugslag | Series | |||
13:15 | M | Basketbal | BRA - AUS 75 - 71 | Poule B | |||
13:15 | M | Handbal | CRO - KOR 31 - 21 | Poule B | |||
13:20 | M | Waterpolo | KAZ - ESP 6 - 14 | Poule A | |||
13:30 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Kwart Finale | |||
13:30 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Beste 16 | |||
13:30 | M | Schermen | Sabel Individueel | Beste 32 | |||
13:30 | M | Tennis | Dubbelspel | Ronde 1 | |||
13:30 | V | Tennis | Dubbelspel | Ronde 1 | |||
13:30 | V | Tennis | Enkelspel | Ronde 1 | |||
13:30 | M | Tennis | Enkelspel | Ronde 1 | |||
13:30 | M | Volleybal | RUS - GER 3 - 0 | Poule B | |||
13:33 | V | Zwemmen | 400 m Vrije slag | Series | |||
13:45 | V | Schieten | Luchtpistool 10m | Finale | |||
13:50 | V | Roeien | Acht | Series | |||
14:00 | V | Turnen | Meerkamp Individueel | Kwalificatie Subdivision 1 | |||
14:00 | M | Voetbal | EGY - NZL 1 - 1 | Poule C | |||
14:00 | V | Wielrennen | Wegwedstrijd | Finale | |||
14:00 | V | Zeilen | Elliot 6m Match-Race | Round Robin | |||
14:00 | M | Zeilen | Finn | Race 1 & Race 2 | |||
14:00 | M | Zeilen | Star | Race 1 & Race 2 | |||
14:30 | V | Gewichtheffen | -53 kg Vedergewicht | Finale | |||
14:30 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Kwart Finale | |||
15:10 | M | Schermen | Sabel Individueel | Beste 16 | |||
15:30 | M | Boksen | -60 kg Lichtgewicht | Beste 32 | |||
15:30 | M | Kanovaren | Kano Slalom C1 | Series | |||
15:45 | V | Hockey | CHN - KOR 4 - 0 | Poule A | |||
16:00 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Halve Finale | |||
16:00 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Halve Finale | |||
16:00 | V | Schieten | Kleiduivenschieten Skeet | Finale | |||
16:10 | M | Schermen | Sabel Individueel | Kwart Finale | |||
16:10 | M | Waterpolo | ITA - AUS 8 - 5 | Poule A | |||
16:24 | M | Kanovaren | Kayak Slalom K1 | Series | |||
16:30 | M | Basketbal | USA - FRA 98 - 71 | Poule A | |||
16:30 | M | Handbal | SWE - TUN 28 - 21 | Poule A | |||
16:30 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Wedstrijd om het Brons | |||
16:30 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Wedstrijd om het Brons | |||
16:30 | M | Voetbal | MEX - GAB 2 - 0 | Poule B | |||
16:45 | M | Volleybal | AUS - ARG 0 - 3 | Poule A | |||
17:00 | M | Boksen | -69 kg Weltergewicht | Beste 32 | |||
17:00 | V | Boogschieten | Team | Kwart Finale | |||
17:00 | V | Schoonspringen | Synchroonspringen 3m plank | Finale | |||
17:00 | M | Voetbal | BRA - BLR 3 - 1 | Poule C | |||
17:30 | M | Waterpolo | HUN - SRB 19 - 14 | Poule B | |||
18:00 | V | Hockey | ARG - RSA 7 - 1 | Poule B | |||
18:00 | V | Judo | -52 kg Half lichtgwicht | Finale | |||
18:10 | M | Judo | -66 kg Half Lightweight | Finale | |||
18:15 | M | Handbal | ESP - SRB 26 - 21 | Poule B | |||
18:40 | V | Boogschieten | Team | Halve Finale | |||
18:45 | M | Basketbal | ESP - CHN 97 - 81 | Poule B | |||
18:45 | M | Volleybal | USA - SRB 3 - 0 | Poule B | |||
19:00 | M | Voetbal | JPN - MAR 1 - 0 | Poule D | |||
19:00 | M | Voetbal | SEN - URU 2 - 0 | Poule A | |||
19:15 | M | Voetbal | KOR - SUI 2 - 1 | Poule B | |||
20:00 | M | Schermen | Sabel Individueel | Halve Finale | |||
20:20 | M | Waterpolo | ROU - GBR 13 - 4 | Poule B | |||
20:33 | V | Boogschieten | Team | Finale | |||
20:50 | M | Schermen | Sabel Individueel | Finale | |||
21:00 | V | Hockey | GBR - JPN 4 - 0 | Poule A | |||
21:30 | M | Handbal | FRA - GBR 44 - 15 | Poule A | |||
21:30 | V | Zwemmen | 100 m Vlinderslag | Finale | |||
21:37 | M | Zwemmen | 200 m Vrije slag | Halve Finale | |||
21:40 | M | Waterpolo | MNE - USA 7 - 8 | Poule B | |||
21:45 | M | Voetbal | ESP - HON 0 - 1 | Poule D | |||
21:45 | M | Voetbal | GBR - 3 - 1 | Poule A | |||
21:48 | V | Zwemmen | 100 m Schoolslag | Halve Finale | |||
22:00 | M | Basketbal | RUS - GBR 95 - 75 | Poule B | |||
22:00 | M | Volleybal | ITA - POL 1 - 3 | Poule A | |||
22:08 | M | Zwemmen | 100 m Schoolslag | Finale | |||
22:15 | V | Zwemmen | 400 m Vrije slag | Finale | |||
22:25 | M | Zwemmen | 100 m Rugslag | Halve Finale | |||
22:54 | M | Zwemmen | 4 x 100 m Vrije slag Estafette | Finale | |||
23:15 | M | Handbal | HUN - DEN 25 - 27 | Poule B | |||
23:15 | V | Hockey | GER - USA 2 - 1 | Poule B | |||
0:00 | M | Volleybal | BRA - TUN 3 - 0 | Poule B | |||
0:15 | M | Basketbal | ARG - 102 - 79 | Poule A | |||
zo | ma | di | wo | do | vr | za |
22 jul | 23 jul | 24 jul | 25 jul | 26 jul | 27 jul | 28 jul |
29 jul | 30 jul | 31 jul | 1 aug | 2 aug | 3 aug | 4 aug |
5 aug | 6 aug | 7 aug | 8 aug | 9 aug | 10 aug | 11 aug |
12 aug | 13 aug | 14 aug | 15 aug | 16 aug | 17 aug | 18 aug |
12:00 | M | -56 kg Bantamgewicht | ||
Om Yun-chol | ||||
Wu Jingbiao | ||||
Valentin Hristov | ||||
13:45 | V | Luchtpistool 10m | ||
Guo Wenjun | ||||
Celine Goberville | ||||
Olena Kostevitsj | ||||
14:00 | V | Wegwedstrijd | ||
Marianne Vos | ||||
Elizabeth Armitstead | ||||
Olga Zabelinskaja | ||||
14:30 | V | -53 kg Vedergewicht | ||
Zoelfija Tsjinsjanlo | ||||
Hsu Shu-Ching | ||||
Cristina Iovu | ||||
16:00 | V | Kleiduivenschieten Skeet | ||
Kimberly Rhode | ||||
Wei Ning | ||||
Danka Bartekova | ||||
17:00 | V | Synchroonspringen 3m plank | ||
He/Wu | ||||
Bryant/Johnston | ||||
Abel/Heymans | ||||
18:00 | V | -52 kg Half lichtgwicht | ||
An Kum-ae | ||||
Yanet Bermoy Acosta | ||||
Gneto | ||||
Forciniti | ||||
18:10 | M | -66 kg Half Lightweight | ||
Lasha Shavdatuashvili | ||||
Miklos Ungvari | ||||
Ebinuma | ||||
20:33 | V | Team | ||
Zuid-Korea | ||||
China | ||||
Japan | ||||
20:50 | M | Sabel Individueel | ||
Aron Szilagyi | ||||
Diego Occhiuzzi | ||||
Nikolaj Kovalev | ||||
21:30 | V | 100 m Vlinderslag | ||
Dana Vollmer | ||||
Lu Ying | ||||
Alicia Coutts | ||||
22:08 | M | 100 m Schoolslag | ||
Cameron v.d.Burgh | ||||
Christian Sprenger | ||||
Brendan Hansen | ||||
22:15 | V | 400 m Vrije slag | ||
Camille Muffat | ||||
Allison Schmitt | ||||
Rebecca Adlington | ||||
22:54 | M | 4 x 100 m Vrije slag Estafette | ||
Frankrijk | ||||
Verenigde Staten | ||||
Rusland |