(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Gewichtheffen +87 kg Superzwaargewicht vrouwen

LI Wenwen Olympic Champion 2020 Weightlifting-+87 kg Super heavyweight-women
Olympisch kampioen +87 kg Superzwaargewicht Tokyo 2020: LI Wenwen

Einduitslag +87 kg Superzwaargewicht

PlaatsLandNaamSnatchClean &JerkTotal
1CHN CHNLI Wenwen140 OR180 OR320OR
2GBR GBRCAMPBELL Emily Jade122161283
3USA USAROBLES Sarah Elizabeth128154282
4KOR KORLEE Seon Mi125152277
5INA INAAKMAL Nurul115141256
6AUS AUSAMOE-TARRANT Charisma105138243
7DOM DOMSALADIN TOLENTINO Veronica Estela111131242
8TGA TGAMANUMUA Kuinini Juanita Mechteld103125228
10AUT AUTFISCHER Sarah97123220
NZL NZLHUBBARD Laurel--DNF

Resultaten +87 kg Superzwaargewicht


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

Belgen actief2 aug12:50FinalesFinale  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.


 

Belgen actief bij de Olympische +87 kg Superzwaargewicht vrouwen

Olympisch kampioen 2020
+87 kg Superzwaargewicht
LI Wenwen

goud spelen Tokyo 2020  LI Wenwen  LI Wenwen CHN
zilver spelen Tokyo 2020  CAMPBELL Emily Jade  CAMPBELL Emily Jade GBR
brons spelen Tokyo 2020  ROBLES Sarah Elizabeth  ROBLES Sarah Elizabeth USA
 
Olympische Spelen
Tokyo 2020 Gewichtheffen
(advertentie)

Rating: 4.3/5 (128 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)