(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Gewichtheffen -64 kg Middengewicht vrouwen

CHARRON Maude G Olympic Champion 2020 Weightlifting--64 kg Middleweight-women
Olympisch kampioen -64 kg Middengewicht Tokyo 2020: CHARRON Maude G

Einduitslag -64 kg Middengewicht

PlaatsLandNaamSnatchClean &JerkTotal
1CAN CANCHARRON Maude G105131236
2ITA ITABORDIGNON Giorgia104128232
3TPE TPECHEN Wen-Huei103127230
4COL COLPEREZ TIGRERO Mercedes Isabel101126227
5GBR GBRDAVIES Sarah100127227
6ECU ECUPALACIOS DAJOMES Angie Paola104122226
7PHI PHIANDO Elreen Ann100122222
8CUB CUBRODRIGUEZ MITJAN Marina de la Cari.98123221
9TUR TURLEVENT Nuray100120220
10GER GERSCHWEIZER Lisa Marie100117217

Resultaten -64 kg Middengewicht


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

27 jul12:50FinalesFinale  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.


 

Olympisch kampioen 2020
-64 kg Middengewicht
CHARRON Maude G


goud spelen Tokyo 2020  CHARRON Maude G  CHARRON Maude G CAN
zilver spelen Tokyo 2020  BORDIGNON Giorgia  BORDIGNON Giorgia ITA
brons spelen Tokyo 2020  CHEN Wen-Huei  CHEN Wen-Huei TPE
 
Olympische Spelen
Tokyo 2020 Gewichtheffen
(advertentie)

Rating: 4.5/5 (134 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)