(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Kanovaren Kano Slalom C1 mannen

SAVSEK Benjamin Olympic Champion 2020 Canoeing-Canoe Slalom C1-men
Olympisch kampioen Kano Slalom C1 Tokyo 2020: SAVSEK Benjamin

Einduitslag Kano Slalom C1

PlaatsLandNaamTijdPenalty SecondsTotalAchter
1SLO SLOSAVSEK Benjamin98.25098.250.00
2CZE CZEROHAN Lukas99.962101.96+3.71
3GER GERTASIADIS Sideris103.700103.70+5.45
4GBR GBRBURGESS Adam103.860103.86+5.61
5FRA FRATHOMAS Martin104.980104.98+6.73
6SVK SVKBENUS Matej103.602105.60+7.35
7USA USALOKKEN Zachary104.082106.08+7.83
8ESP ESPELOSEGI Ander104.592106.59+8.34
9AUS AUSWATKINS Daniel106.182108.18+9.93
10JPN JPNHANEDA Takuya105.304109.30+11.05

Resultaten Kano Slalom C1


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

25 jul6:00Series  
25 jul8:08Series 2e run  
26 jul7:00Halve Finale  
26 jul8:45FinalesFinale  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.


 

Olympisch kampioen 2020
Kano Slalom C1
SAVSEK Benjamin


goud spelen Tokyo 2020  SAVSEK Benjamin  SAVSEK Benjamin SLO
zilver spelen Tokyo 2020  ROHAN Lukas  ROHAN Lukas CZE
brons spelen Tokyo 2020  TASIADIS Sideris  TASIADIS Sideris GER
 
Olympische Spelen
Tokyo 2020 Kanovaren
Olympisch kampioen
Rio 2016

goud spelen Tokyo 2020Denis Gargaud ChanutDenis Gargaud Chanut FRA
zilver spelen Tokyo 2020Matej BenusMatej Benus SVK
brons spelen Tokyo 2020Takuya HanedaTakuya Haneda JPN
Kano Slalom C1 in Rio 2016
 
(advertentie)

Rating: 4.4/5 (123 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)