(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Kanovaren Kayak Slalom K1 mannen

PRSKAVEC Jiri Olympic Champion 2020 Canoeing-Kayak Slalom K1-men
Olympisch kampioen Kayak Slalom K1 Tokyo 2020: PRSKAVEC Jiri

Einduitslag Kayak Slalom K1

PlaatsLandNaamTijdPenalty SecondsTotalAchter
1CZE CZEPRSKAVEC Jiri91.63091.630.00
2SVK SVKGRIGAR Jakub94.85094.85+3.22
3GER GERAIGNER Hannes97.11097.11+5.48
4AUT AUTOSCHMAUTZ Felix98.79098.79+7.16
5USA USASMOLEN Michal99.12099.12+7.49
6GBR GBRFORBES-CRYANS Bradley98.582100.58+8.95
7FRA FRANEVEU Boris97.184101.18+9.55
8AUS AUSDELFOUR Lucien100.332102.33+10.70
9SWE SWEHOLMER Erik96.5952148.59+56.96
10ESP ESPLLORENTE David98.0852150.08+58.45

Resultaten Kayak Slalom K1


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

Belgen actief28 jul6:50Series  
Belgen actief28 jul9:00Series 2e run  
Belgen actief30 jul7:00Halve Finale  
Belgen actief30 jul9:00FinalesFinale  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.


 

Belgen actief bij de Olympische Kayak Slalom K1 mannen

Olympisch kampioen 2020
Kayak Slalom K1
PRSKAVEC Jiri

goud spelen Tokyo 2020  PRSKAVEC Jiri  PRSKAVEC Jiri CZE
zilver spelen Tokyo 2020  GRIGAR Jakub  GRIGAR Jakub SVK
brons spelen Tokyo 2020  AIGNER Hannes  AIGNER Hannes GER
 
Olympische Spelen
Tokyo 2020 Kanovaren
Olympisch kampioen
Rio 2016

goud spelen Tokyo 2020Joseph ClarkeJoseph Clarke GBR
zilver spelen Tokyo 2020Peter KauzerPeter Kauzer SLO
brons spelen Tokyo 2020Jiri PrskavecJiri Prskavec CZE
Kayak Slalom K1 in Rio 2016
 
(advertentie)

Rating: 4.4/5 (127 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)