(advertentie)

Olympische Spelen Tokyo 2020. Resultaten Kanovaren Kano Slalom C1 vrouwen

FOX Jessica Olympic Champion 2020 Canoeing-Canoe Slalom C1-women
Olympisch kampioen Kano Slalom C1 Tokyo 2020: FOX Jessica

Einduitslag Kano Slalom C1

Run PlaatsStart OrderLandNaamTijdPenalty SecondsTotalAchter
110AUS AUSFOX Jessica105.040105.040.00
25GBR GBRFRANKLIN Mallory106.682108.68+3.64
37GER GERHERZOG Andrea109.132111.13+6.09
46FRA FRADELASSUS Marjorie115.930115.93+10.89
54AUT AUTWERATSCHNIG Nadine117.412119.41+14.37
69CZE CZEFISEROVA Tereza116.994120.99+15.95
72UKR UKRUS Viktoriia122.852124.85+19.81
83ESP ESPVILARRUBLA Nuria123.334127.33+22.29
91SVK SVKSKACHOVA Monika123.396129.39+24.35
108BRA BRASATILA Ana112.7152164.71+59.67

Resultaten Kano Slalom C1


Lokale Tokyo tijden gebruiken.

28 jul5:50Series  
28 jul8:00Series 2e run  
29 jul7:00Halve Finale  
29 jul9:00FinalesFinale  


Door weer of andere omstandigheden willen de tijden nog wel eens wijzigen. We checken iedere dag of de genoemde tijden nog actueel zijn en indien nodig passen we ze aan.


 

Olympisch kampioen 2020
Kano Slalom C1
FOX Jessica


goud spelen Tokyo 2020  FOX Jessica  FOX Jessica AUS
zilver spelen Tokyo 2020  FRANKLIN Mallory  FRANKLIN Mallory GBR
brons spelen Tokyo 2020  HERZOG Andrea  HERZOG Andrea GER
 
Olympische Spelen
Tokyo 2020 Kanovaren
(advertentie)

Rating: 4.5/5 (155 stemmen)

Programma Tokyo 2020
zomadiwodovrza
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertentie)