DSfg 1 Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Paardensport Dressuur Individueel gemengd

Olympisch Paardensport Rio 2016 Discipline: Dressuur Individueel

(advertentie)

Charlotte Dujardin: Olympisch Kampioen 2016 Dressuur Individueel
Olympisch Kampioen Dressuur Individueel Rio 2016: Charlotte Dujardin

Einduitslag Dressuur Individueel

PlaatsCountyAthleteHorseGPGPSGPVrijTijds
1GBRDUJARDIN CharlotteVALEGRO85.071182.983293.857193.857
2GERWERTH IsabellWEIHEGOLD OLD80.643483.711189.071289.071
3GERBRORING-SPREHE KristinaDESPERADOS FRH82.257281.401487.142387.142
4USAGRAVES LauraVERDADES78.071580.644585.196485.196
5ESPJURADO LOPEZ Severo JesusLORENZO76.4291177.479683.625583.625
6GERSCHNEIDER DorotheeSHOWTIME FRH80.986382.619382.946682.946
7GBRHESTER CarlNIP TUCK75.5291576.485982.553782.553
8SWEWILHELMSSON SILFVEN TinneDON AURIELLO76.4291177.199781.553881.553
9NEDMINDERHOUD Hans PeterJOHNSON76.957975.2241380.571980.571
10ESPFERRER-SALAT BeatrizDELGADO74.8292076.863880.1611080.161

Programma
Nederlanders en Belgens actief10 aug10:0015:00Grand Prix  
Nederlanders en Belgens actief10 aug10:0015:00Beste 32  
Nederlanders en Belgens actief11 aug10:0015:00Grand Prix  
Nederlanders en Belgens actief12 aug10:0015:00Grand Prix Special  
Nederlanders en Belgens actief15 aug10:0015:00FinaleGrand Prix Freestyle  


Update 10-08 19:17: Adelinde Cornelissen heeft haar oefening gestaakt wegens ziekte van Parzival. Haar spelen zijn over
Update 15-08 16:50: Hans Peter Minderhoud staat met 80.533% op het moment 2e in de stand, maar er komen nog een aantal toppers
Update 15-08 17:21: Diederik van Silfhout gaat niet in de medailles komen bij de dressuur een klein foutje werd oa gewardeerd met een zeer lage score van het Duitse jurylid


(advertentie)
 

Nederlanders actief bij de Olympische Dressuur Individueel gemengd

Belgen actief bij de Olympische Dressuur Individueel gemengd

Deel Dressuur Individueel
FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische spelen Rio 2016 Dressuur Individueel
Olympisch Kampioen 2016
Dressuur Individueel
Charlotte Dujardin

goud spelen Rio 2016  Charlotte Dujardin  Charlotte Dujardin GBR
zilver spelen Rio 2016  Isabell Werth  Isabell Werth GER
brons spelen Rio 2016  Kristina Broring-Sprehe  Kristina Broring-Sprehe GER
(advertentie)
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Paardensport
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Charlotte DujardinCharlotte Dujardin GBR
zilver spelen Rio 2016ADELINDE CORNELISSENADELINDE CORNELISSEN NED
brons spelen Rio 2016Laura BechtolsheimerLaura Bechtolsheimer GBR
Dressuur Individueel in Londen 2012
 
Rate Dressuur Individueel
Rate Olympische spelen Rio 2016 Dressuur Individueel

Rating: 3.2/5 (222 stemmen)

Dressuur Individueel
Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan