(advertentie)

Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Paardensport Dressuur Individueel gemengd

Charlotte Dujardin: Olympisch Kampioen 2016 Dressuur Individueel
Olympisch Kampioen Dressuur Individueel Rio 2016: Charlotte Dujardin

Einduitslag Dressuur Individueel

PlaatsLandAthleteHorseGPGPSGPVrijTijds
1GBR GBRDUJARDIN CharlotteVALEGRO85.071182.983293.857193.857
2GER GERWERTH IsabellWEIHEGOLD OLD80.643483.711189.071289.071
3GER GERBRORING-SPREHE KristinaDESPERADOS FRH82.257281.401487.142387.142
4USA USAGRAVES LauraVERDADES78.071580.644585.196485.196
5ESP ESPJURADO LOPEZ Severo JesusLORENZO76.4291177.479683.625583.625
6GER GERSCHNEIDER DorotheeSHOWTIME FRH80.986382.619382.946682.946
7GBR GBRHESTER CarlNIP TUCK75.5291576.485982.553782.553
8SWE SWEWILHELMSSON SILFVEN TinneDON AURIELLO76.4291177.199781.553881.553
9NED NEDMINDERHOUD Hans PeterJOHNSON76.957975.2241380.571980.571
10ESP ESPFERRER-SALAT BeatrizDELGADO74.8292076.863880.1611080.161
Lokale Rio tijden gebruiken.

Programma
Nederlanders en Belgens actief10 aug15:00Grand Prix  
Nederlanders en Belgens actief10 aug15:00Beste 32  
Nederlanders en Belgens actief11 aug15:00Grand Prix  
Nederlanders en Belgens actief12 aug15:00Grand Prix Special  
Nederlanders en Belgens actief15 aug15:00FinaleGrand Prix Freestyle  


Update 10 aug: Adelinde Cornelissen heeft haar oefening gestaakt wegens ziekte van Parzival. Haar spelen zijn over
Update 15 aug: Hans Peter Minderhoud staat met 80.533% op het moment 2e in de stand, maar er komen nog een aantal toppers
Update 15 aug: Diederik van Silfhout gaat niet in de medailles komen bij de dressuur een klein foutje werd oa gewardeerd met een zeer lage score van het Duitse jurylid


Deelnemers:
 

Nederlanders actief bij de Olympische Dressuur Individueel gemengd

Belgen actief bij de Olympische Dressuur Individueel gemengd

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)
Olympisch Kampioen 2016
Dressuur Individueel
Charlotte Dujardin

goud spelen Rio 2016  Charlotte Dujardin  Charlotte Dujardin GBR
zilver spelen Rio 2016  Isabell Werth  Isabell Werth GER
brons spelen Rio 2016  Kristina Broring-Sprehe  Kristina Broring-Sprehe GER
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Paardensport
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Charlotte DujardinCharlotte Dujardin GBR
zilver spelen Rio 2016ADELINDE CORNELISSENADELINDE CORNELISSEN NED
brons spelen Rio 2016Laura BechtolsheimerLaura Bechtolsheimer GBR
Dressuur Individueel in Londen 2012
 

Rating: 3.9/5 (29 stemmen)

(advertentie)
Programma Rio 2016
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan