Programma zondag 14 augustus 2016 Rio

(advertentie)


Grootste kanshebber op een medaille heeft vandaag Dorian van Rijsselberghe bij de RS-X klasse. Ook het koningsnummer van de Spelen, de 100 meter sprint voor heren vindt vandaag plaats.

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 Nederlanders en Belgens actief07:0012:00FinalesMGolfStroke Play

 Belgen actief08:0013:00MBadmintonEnkelspel
 Belgen actief08:0013:00VBadmintonEnkelspel

 09:0014:00MSchermenDegen Team
 09:0014:00MSchietenKleinkalibergeweer drie houdingen 50 m
 Nederlanders en Belgens actief09:3014:30FinalesVAtletiekMarathon
 09:3014:30VHandbalMNE - BRA 23 - 29
 Nederlanders actief09:3014:30VVolleybalSRB - NED 2 - 3

 Belgen actief10:0015:00MHockeyESP - ARG 1 - 2
 Nederlanders en Belgens actief10:0015:00PaardensportSpringen Individueel
 10:0015:00MTafeltennisTeam
 10:0015:00MWorstelen-59 kg Grieks-Romeins Bantamgewicht
 10:0015:00MWorstelen-75 kg Grieks-Romeins Weltergewicht
 10:2515:25MWorstelen-59 kg Grieks-Romeins Bantamgewicht
 10:2515:25MWorstelen-75 kg Grieks-Romeins Weltergewicht
 10:3015:30MSchermenDegen Team

 11:0016:00VSynchroonzwemmenDuet
 11:2516:25MWorstelen-59 kg Grieks-Romeins Bantamgewicht
 11:2516:25MWorstelen-75 kg Grieks-Romeins Weltergewicht
 11:3016:30VHandbalSWE - FRA 25 - 27
 11:3516:35VVolleybalKOR - CMR 3 - 0

 12:0017:00MWorstelen-59 kg Grieks-Romeins Bantamgewicht
 12:0017:00MWorstelen-75 kg Grieks-Romeins Weltergewicht
 12:1517:15VBasketbalCHN - USA 62 - 105
 Belgen actief12:3017:30MHockeyBEL - IND 3 - 1
 12:5017:50MWaterpoloAUS - GRE 12 - 7

 13:0018:00FinalesMSchietenKleinkalibergeweer drie houdingen 50 m
 13:0018:00FinalesVTennisDubbelspel
 13:0018:00MZeilen470
 Nederlanders actief13:0018:00VZeilen470
 Nederlanders actief13:0018:00MZeilenFinn
 Nederlanders actief13:0018:00ZeilenNacra 17

 14:0019:00FinalesMTurnenVloer
 Nederlanders actief14:0019:00FinalesMZeilenRS-X
 Nederlanders actief14:0019:00FinalesVZeilenRS-X
 14:1019:10MWaterpoloSRB - JPN 12 - 8
 14:1519:15MBasketbalFRA - USA 97 - 100
 14:3019:30MBoksen-56 kg Bantamgewicht
 Nederlanders actief14:4019:40VHandbalNED - RUS 34 - 38
 14:4419:44FinalesVTurnenPaardsprong

 15:0020:00VVolleybalITA - PUR 3 - 0
 15:2920:29FinalesMTurnenPaard voltige
 15:3020:30VBasketbalSEN - SRB 88 - 95
 15:3020:30MBoksen-64 kg Lichtweltergewicht
 15:3020:30MBoksen-75 kg Middengewicht
 15:3020:30MWaterpoloUSA - ITA 10 - 7

 Nederlanders actief16:0021:00FinalesVSchoonspringen3m Plank
 16:0021:00VVolleybalCAN - GER 0 - 2
 Nederlanders actief16:0021:00VWielrennenBaan Sprint Individueel
 Nederlanders actief16:3021:30VBoksen-75 kg Middengewicht
 16:4021:40VHandbalNOR - ROU 28 - 27
 Nederlanders en Belgens actief16:4021:40MWielrennenBaan Omnium
 16:4921:49FinalesVTurnenBrug met ongelijke leggers
 16:5021:50MWaterpoloFRA - CRO 9 - 8

 17:0022:00MSchermenDegen Team
 Nederlanders actief17:0422:04FinalesMWielrennenBaan Sprint Individueel
 17:0522:05VVolleybalUSA - CHN 3 - 1
 Nederlanders actief17:1222:12VWielrennenBaan Sprint Individueel
 Nederlanders actief17:4222:42MWielrennenBaan Sprint Individueel
 17:4522:45VBasketbalESP - CAN 73 - 60
 17:4522:45MWorstelen-59 kg Grieks-Romeins Bantamgewicht
 17:4522:45MWorstelen-75 kg Grieks-Romeins Weltergewicht
 Nederlanders en Belgens actief17:5022:50MWielrennenBaan Omnium

 Nederlanders en Belgens actief18:0023:00MHockeyNED - AUS 4 - 0
 18:0023:00VVolleybalBRA - SUI 2 - 1
 18:1523:15FinalesXTennisDubbelspel
 18:1523:15FinalesMTennisEnkelspel
 18:1523:15FinalesMWorstelen-59 kg Grieks-Romeins Bantamgewicht
 18:1523:15FinalesMWorstelen-75 kg Grieks-Romeins Weltergewicht
 Nederlanders actief18:1723:17MWielrennenBaan Sprint Individueel
 Nederlanders actief18:4723:47MWielrennenBaan Sprint Individueel
 Nederlanders actief18:5123:51VWielrennenBaan Sprint Individueel

 19:000:00MBasketbalAUS - VEN 81 - 56
 19:000:00FinalesVGewichtheffen+75 kg Superzwaargewicht
 Nederlanders actief19:300:30XBadmintonDubbelspel
 19:300:30FinalesMSchermenDegen Team
 Nederlanders actief19:300:30VTafeltennisTeam
 19:300:30MWaterpoloMNE - ESP 9 - 9
 Nederlanders en Belgens actief19:420:42MWielrennenBaan Omnium
 19:500:50VHandbalESP - AGO 26 - 22

 20:301:30MAtletiekHoogspringen
 Belgen actief20:301:30MHockeyGER - NZL 0 - 0
 20:301:30VVolleybalJPN - ARG 3 - 0
 20:351:35VAtletiek400 m
 20:501:50MWaterpoloBRA - HUN 6 - 10
 20:551:55FinalesVAtletiekHink Stap Springen

 21:002:00MAtletiek100 m
 Nederlanders actief21:302:30VAtletiek1500 m
 21:302:30FinalesMBoksen-49 kg Lichtvlieggewicht
 21:502:50VHandbalARG - KOR 22 - 28

 22:003:00FinalesMAtletiek400 m
 22:003:00MBoksen-60 kg Lichtgewicht
 22:253:25FinalesMAtletiek100 m
 22:303:30MBasketbalSRB - CHN 94 - 60
 22:353:35VVolleybalBRA - RUS 3 - 0

 23:004:00VVolleybalBRA - RUS 2 - 0
 23:304:30MBoksen-81 kg Lichtzwaargewicht

 24:005:00VVolleybalUSA - AUS 2 - 0

Tijden zijn zowel in Rio als in Nederlandse tijden (tenzij er maar 1 tijd gegeven wordt -> NL tijd) , maar de ervaring leert dat ze tijdens de Spelen nog wel eens veranderen (en wij passen dit dan zo snel mogelijk aan). Last Update: 2016-08-15 03:55:01

(advertentie)
 
Updates
Atletiek02:46: Sifan Hassan zeer overtuigend naar de finale 1500m

Wielrennen02:46: Tim Veldt vroeg eraf in de afvalrace. Leider Hanson als eerste eraf

Hockey00:29: Hockeyers winnen met 4-0 van AustraliŽ en gaan naar de halve finale dinsdag tegen BelgiŽ.

Wielrennen00:00: Laurine van Riessen verliest in de herkansing op de baan sprint en gaat daarmee niet naar de laatste acht

Wielrennen23:58: Tim Veldt is met een 11e plaats op de scratch begonnen aan het omnium. Na de 4km achtervolging is hij gestegen naar de 9e plaats. Het podium lijkt een strijdt te worden tussen Hansen, Cavandish, Kluge en Boudat

Wielrennen22:31: Gouden Elis Ligtlee gaat soepel door naar de volgende ronde sprint

Zeilen20:59: Lilian de Geus wint de medal race maar pakt op ťťn punt net geen brons

Zeilen19:56: Dorian van Rijsselberghe is als 1e binnen in de medal race en heeft nu officieel de GOUDEN medaille RS:x voor de 2e keer op rij gewonnen

Hockey19:22: De Red Lions winnen met 3-1 van India en moeten dinsdag tegen de winnaar van het duel NL- AUS later op de avond

Paardensport18:06: Harrie Smolders springt foutloos in zijn 1e omloop

Paardensport17:07: Jur Vrieling ligt met 2 weigeringen uit het individuele springtoernooi

Volleybal16:30: Volleybalsters winnen met 3-2 van ServiŽ en gaan tweede of eerste worden in de poule

Paardensport16:21: Nicola Philippaerts (B) heeft 2 weigeringen en is uit het spring toernooi

Paardensport16:05: Maikel van der Vleuten foutloos in de 1e omloop

Paardensport16:01: Jerome Guery (B) foutloos in de eerste omloop

Paardensport15:18: Jeroen Dubbeldam maakt een fout in de waterbak bij de eerste omloop bij het paardenspringen

 

Deel Olympische Programma 14 aug

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Rio
Programma zondag 14 augustus 2016
 
Updates
Atletiek02:46: Sifan Hassan zeer overtuigend naar de finale 1500m

(advertentie)
Wielrennen02:46: Tim Veldt vroeg eraf in de afvalrace. Leider Hanson als eerste eraf

Hockey00:29: Hockeyers winnen met 4-0 van AustraliŽ en gaan naar de halve finale dinsdag tegen BelgiŽ.

Bekijk alle updates van vandaag
 

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Olympisch Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 14 aug
Rate Programma zondag 14 augustus 2016 Olympische Spelen Rio 2016

Rating: 3.0/5 (237 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

GolfNederlanders en Belgens actief12:00MStroke Play
GoudGBRJustin Rose
zilverSWEHenrik Stenson
bronsUSAMatt Kuchar

AtletiekNederlanders en Belgens actief14:30VMarathon
GoudETHJemima Jelagat Sumsong
zilverBRNEunice Jepkirui Kirwa
bronsETHMare Dibaba

Schieten18:00MKleinkalibergeweer drie houdingen 50 m
GoudITANiccolo Campriani
zilverRUSSergey Kamenskiy
bronsFRAAlexis Raynaud

Tennis18:00VDubbelspel
GoudRUSEkaterina Makarova - Elena Vesnina
zilverSUITimea Bacsinszky - Martina Hingis
bronsCZELucie Safarova - Barbora Strycova

Turnen19:00MVloer
GoudGBRMax Whitlock
zilverBRADiego Hypolito
bronsBRAArthur Mariano

ZeilenNederlanders actief19:00MRS-X
GoudNEDDorian van Rijsselberghe
zilverGBRNick Dempsey
bronsFRAPierre le Coq

ZeilenNederlanders actief19:00VRS-X
GoudFRACharline Picon
zilverCHNPeina Chen
bronsRUSStefaniya Elfutina

Turnen19:44VPaardsprong
GoudUSASimone Biles
zilverRUSMaria Paseka
bronsSUIGiulia Steingruber

Turnen20:29MPaard voltige
GoudGBRMax Whitlock
zilverGBRLouis Smith
bronsUSAAlexander Naddour

SchoonspringenNederlanders actief21:00V3m Plank
GoudCHNTingmao Shi
zilverCHNZi He
bronsITATania Cagnotto

Turnen21:49VBrug met ongelijke leggers
GoudRUSAliya Mustafina
zilverAUSMadison Kocian
bronsGERSophie Scheder

WielrennenNederlanders actief22:04MBaan Sprint Individueel
GoudGBRJason Kenny
zilverGBRCallum Skinner
bronsRUSDenis Dmitriev

Tennis23:15MixDubbelspel
GoudESPMarc Lopez - Rafael Nadal
zilverROUFlorin Mergea - Horia Tecau
bronsUSASteve Johnson - Jack Sock

Tennis23:15MEnkelspel
GoudGBRAndy Murray
zilverARGJuan Martin Del Potro
bronsJPNKei Nishikori

Worstelen23:15M-59 kg Grieks-Romeins Bantamgewicht
GoudCUBIsmael Borrero Molina
zilverJPNShinobu Ota
bronsUZBElmurat Tasmuradov
bronsNORStig-Andre Berge

Worstelen23:15M-75 kg Grieks-Romeins Weltergewicht
GoudRUSRoman Vlasov
zilverDENMark Overgaard Madsen
bronsKORHyeonwoo Kim
bronsIRISaeid Morad Abdvali

Gewichtheffen0:00V+75 kg Superzwaargewicht
GoudCHNSuping Meng
zilverPRKKuk Hyang Kim
bronsUSASarah Elizabeth Robles

Schermen0:30MDegen Team
GoudFRAFrankrijk
zilverITAItaliŽ
bronsHUNHongarije

Atletiek1:55VHink Stap Springen
GoudCOLCaterine Ibarguen
zilverVENYulimar Rojas
bronsKAZOlga Rypakova

Boksen2:30M-49 kg Lichtvlieggewicht
GoudUZBHasanboy Dusmatov
zilverCOLYurberjen Herney Martinez
bronsUSANico Miguel Hernandez
bronsCUBJoahnys Argilagos

Atletiek3:00M400 m
GoudRSAWayde van Niekerk
zilverGRNKirani James
bronsUSALashawn Merritt

Atletiek3:25M100 m
GoudJAMUsain Bolt
zilverUSAJustin Gatlin
bronsCANAndre de Grasse
 
(advertentie)