Programma maandag 8 augustus 2016 Rio

(advertentie)


Finales in het Judo, zwemmen en turnen kenmerken deze dag.

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 08:3013:30MRoeienDubbelvier
 Nederlanders actief08:4013:40VRoeienDubbelvier
 Nederlanders actief08:5013:50VRoeienAcht

 Nederlanders en Belgens actief09:0014:00MBoogschietenIndividueel
 09:0014:00VBoogschietenIndividueel
 09:0014:00MSchietenLuchtgeweer 10m
 09:0014:00MWaterpoloCRO - MNE 8 - 7
 Nederlanders actief09:1014:10MRoeienAcht
 09:3014:30VHandbalKOR - SWE 28 - 31
 Belgen actief09:3014:30MRoeienSkiff
 Belgen actief09:3014:30MSchietenKleiduivenschieten Trap
 09:3014:30VVolleybalCHN - ITA 3 - 0

 10:0015:00VHockeyAUS - USA 1 - 2
 Nederlanders actief10:0015:00VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders en Belgens actief10:0015:00MJudo-73 kg Lichtgewicht
 Nederlanders en Belgens actief10:0015:00PaardensportEventing Individueel
 Nederlanders actief10:0015:00PaardensportEventing Landenwedstrijd
 10:0015:00VRoeienSkiff
 10:0015:00VSchermenSabel Individueel
 10:0015:00VVolleybalSUI - AUS 2 - 1
 Nederlanders actief10:2015:20MRoeienVier zonder
 10:2015:20MWaterpoloITA - FRA 11 - 8
 Nederlanders actief10:3015:30MRoeienTwee zonder
 10:4015:40VRoeienDubbeltwee
 10:5015:50MRoeienDubbeltwee

 11:0016:00MHockeyGER - IND 2 - 1
 Nederlanders actief11:0016:00VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders en Belgens actief11:0016:00MJudo-73 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief11:0016:00MRoeienLichte vier zonder
 Belgen actief11:0016:00MSchietenKleiduivenschieten Trap
 Nederlanders actief11:0016:00VTafeltennisNED - AUT
 11:0016:00VVolleybalBRA - ARG 2 - 0
 Nederlanders actief11:1016:10VRoeienLichte Dubbeltwee
 11:3016:30VHandbalFRA - RUS 25 - 26
 11:3516:35VSchermenSabel Individueel
 11:3516:35VVolleybalJPN - CMR 3 - 0
 11:4016:40MWaterpoloUSA - ESP 9 - 10
 11:5016:50MRoeienLichte Dubbeltwee

 12:0017:00VBasketbalESP - USA 63 - 103
 Nederlanders actief12:0017:00VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders en Belgens actief12:0017:00MJudo-73 kg Lichtgewicht
 12:0017:00FinalesMSchietenLuchtgeweer 10m
 12:0017:00MTafeltennisEnkelspel
 12:0017:00MVolleybalPOL - RUS 0 - 2
 12:3017:30MHockeyCAN - ARG 1 - 3
 12:3017:30MKanovarenKano Slalom C2
 12:3017:30VRoeienTwee zonder
 Nederlanders en Belgens actief12:3017:30MTennisDubbelspel
 12:3017:30VTennisDubbelspel
 Nederlanders actief12:3017:30MTennisEnkelspel
 Nederlanders en Belgens actief12:3017:30VTennisEnkelspel
 12:4017:40VSchermenSabel Individueel

 Nederlanders en Belgens actief13:0018:00MJudo-73 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief13:0018:00MRoeienVier zonder
 13:0018:00MVolleybalESP - QAT 1 - 2
 13:0018:00MWaterpoloSRB - GRE 9 - 9
 Nederlanders en Belgens actief13:0018:00MZeilenLaser
 Nederlanders en Belgens actief13:0018:00VZeilenLaser Radial
 Nederlanders actief13:0018:00MZeilenRS-X
 Nederlanders actief13:0018:00VZeilenRS-X
 Nederlanders actief13:0018:00VZwemmen200 m Vrije slag
 Belgen actief13:2518:25MZwemmen200 m Vlinderslag
 13:3018:30VHockeyNZL - GER 1 - 2
 13:3018:30VKanovarenKayak Slalom K1
 Nederlanders actief13:4918:49VZwemmen200 m Wisselslag Individueel

 14:0019:00VRugbyAUS - CAN 17 - 5
 14:1519:15MBasketbalSRB - AUS 80 - 95
 14:1519:15VBasketbalCAN - SRB 71 - 67
 14:3019:30VRugbyGBR - NZL 7 - 25
 Belgen actief14:3019:30MSchietenKleiduivenschieten Trap
 14:4019:40VHandbalESP - NOR 24 - 27

 Belgen actief15:0020:00FinalesMSchietenKleiduivenschieten Trap
 Nederlanders actief15:0020:00VVolleybalUSA - NED 3 - 2
 15:3020:30FinalesVGewichtheffen-58 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief15:3020:30VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders en Belgens actief15:3020:30MJudo-73 kg Lichtgewicht
 15:3020:30MVolleybalBRA - AUT 1 - 2

 16:0021:00MBoksen-69 kg Weltergewicht
 Nederlanders actief16:0021:00VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders en Belgens actief16:0021:00MJudo-73 kg Lichtgewicht
 16:0021:00VRugbyGBR - CAN 10 - 33
 16:0021:00VSchermenSabel Individueel
 16:0021:00FinalesMSchoonspringenSynchroonspringen 10m toren
 Nederlanders actief16:0021:00VTafeltennisEenkelspel
 16:0021:00FinalesMTurnenMeerkamp Landenwedstrijd
 16:3021:30MVolleybalUSA - AUT 0 - 2
 Nederlanders actief16:3121:31MBoogschietenTGA - NED
 16:4021:40VHandbalBRA - ROU 26 - 13

 Nederlanders actief17:0022:00VHockeyNED - KOR 4 - 0
 17:0022:00MTafeltennisEnkelspel
 17:0522:05VVolleybalSRB - PUR 3 - 0
 17:3022:30VBasketbalJPN - BRA 82 - 66
 Nederlanders actief17:3022:30FinalesVJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief17:3022:30VVolleybalNED - CRC 2 - 0
 Nederlanders en Belgens actief17:4022:40FinalesMJudo-73 kg Lichtgewicht
 17:4522:45FinalesVSchermenSabel Individueel

 18:0023:00VHockeyIND - GBR 0 - 3
 Nederlanders actief18:3023:30MVolleybalNED - GER 2 - 1

 19:000:00MBasketbalUSA - VEN 113 - 69
 19:000:00FinalesMGewichtheffen-62 kg Vedergewicht
 19:000:00FinalesVRugbyAUS - NZL 24 - 17
 19:300:30VHockeyESP - CHN 0 - 2
 19:300:30MWaterpoloJPN - BRA 8 - 16
 19:450:45VBasketbalSEN - CHN 64 - 101
 Nederlanders actief19:500:50VHandbalARG - NED 18 - 26

 20:301:30VHockeyARG - JPN 4 - 0
 20:301:30VVolleybalRUS - KOR 3 - 1
 20:501:50MWaterpoloHUN - AUS 9 - 9

 21:002:00MVolleybalITA - CAN 2 - 1
 21:502:50VHandbalAGO - MNE 27 - 25

 22:003:00VVolleybalESP - CZE 2 - 0
 Nederlanders actief22:003:00VZwemmen200 m Vrije slag
 22:113:11FinalesMZwemmen200 m Vrije slag
 Nederlanders actief22:193:19FinalesVZwemmen100 m Rugslag
 22:263:26FinalesMZwemmen100 m Rugslag
 22:303:30MBasketbalFRA - CHN 88 - 60
 22:353:35VVolleybalBRA - ARG 3 - 0
 Belgen actief22:433:43FinalesVZwemmen100 m Schoolslag

 23:004:00VVolleybalAUS - VEN 2 - 0
 Belgen actief23:004:00MZwemmen200 m Vlinderslag
 Nederlanders actief23:214:21VZwemmen200 m Wisselslag Individueel

 24:005:00VVolleybalUSA - CHN 2 - 0

Tijden zijn zowel in Rio als in Nederlandse tijden (tenzij er maar 1 tijd gegeven wordt -> NL tijd) , maar de ervaring leert dat ze tijdens de Spelen nog wel eens veranderen (en wij passen dit dan zo snel mogelijk aan). Last Update: 2016-08-08 20:52:43

(advertentie)
 
Updates
Tennis23:12: Kirsten Flipkens wint van de Roland Garos finalist Lucie Safarova en gaat naar de beste 16

Judo22:23: Dirk Van Tichelt wint brons bij het Judo voor BelgiŽ.

Boogschieten22:22: - Sjef wint ook zijn partij bij de beste 32 en is weer een ronde verder
- Sjef van den Berg wint met 7-3 en zit bij de beste 32

Judo21:28: - Dirk verliest de halve finale en mag zo nog voor het brons
- Dirk van Tichelt wint ook de 4e ronde en zit rond 20:30 in de halve finale
- Dirk van Tichelt wint de 3e ronde (Wazari) van de favoriet uit Korea en zit bij de laatste 8
- Dirk van Tichelt (B) wint de 2e ronde op Ipon en zit bij de laatste 16

Boogschieten19:17: De kansen voor Olympisch goud voor Sjef van den Berg zijn enorm toegenomen. Absolute topfavoriet Kim Woojin (goud bij team) die bij de kwalificaties nog een wereldrecord schoot heeft in zijn knock-out ronde verrassend verloren. Sjef komt om 21:31 in actie

Zwemmen19:14: Marrit Steenbergen is uitgeschakeld op de 200m wissel

Paardensport19:07: Karin Donckers (B) verspeeld haar goed klassering en valt letterlijk uit de competitie eventing

Zwemmen18:53: Louis Croenen (B) nipt door naar de halve finale 200 m Vlinderslag

Zwemmen18:30: Femke Heemskerk als 15e door naar de halve finale 200m vrije slag. Robin Neumann kwam niet door de series heen

Roeien18:16: De mannen vier zonder is door naar de halve finale

Tafeltennis17:53: - Li Jioa heeft de 3e ronde bereikt waar (oostenrijkse) Liu Jia wacht, van wie ze 2 van de 8 ontmoetingen heeft gewonnen
- Li Jioa heeft niet weten te winnen en komt later nog in actie bij de dubbelspel

Judo17:09: - Dex Elmont ( judo -73kg) wint de 2e ronde op wazari en zien we later terug bij de laatste 16
- Dex Elmont verliest op Ipon en is uitgeschakeld

Judo16:41: Sanne Verhagen wint op Ipon en moet straks tegen de Mongoolse Dorjsuren tegen wie ze verliest op een strafje

Paardensport15:40: Theo van de Vendel komt hard ten val bij de eventing cross country

Roeien15:38: Braas Steenman door naar de finale roeien 2 zonder

Roeien14:16: De mannen acht gaat ook naar de herkansing

Roeien13:59: De dames 8 gaat door naar de herkansing

Roeien13:48: De dames dubbelvier winnen hun herkansing en gaan naar de finale

Roeien13:14: Door de storm van gisteren zijn de roeitijden vandaag en morgen aangepast

Zwemmen03:22: Sebastiaan Verschuren plaatst zich niet voor de finale 200m vrije slag

Tafeltennis03:04: Li Jie is uitgeschakeld enheeft de 8e finale niet weten te bereiken

Turnen03:01: NEDERLAND is op de valreep 8e geworden bij de kwalificatie landenwedstrijd turnen en plaatst zich voor de FINALE door een blunder van een Canadese op de brug. Historisch moment

 

Deel Olympische Programma 8 aug

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Rio
Programma maandag 8 augustus 2016
 
Updates
Tennis23:12: Kirsten Flipkens wint van de Roland Garos finalist Lucie Safarova en gaat naar de beste 16

(advertentie)
Judo22:23: Dirk Van Tichelt wint brons bij het Judo voor BelgiŽ.

Boogschieten22:22: - Sjef wint ook zijn partij bij de beste 32 en is weer een ronde verder
- Sjef van den Berg wint met 7-3 en zit bij de beste 32

Bekijk alle updates van vandaag
 

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Olympisch Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug
 
Reacties op
orlando schreef:
8 augustus 2016 12:20
waardering: 5.0/5Waardering: 5.0
De roei tijden zijn aangepast. zie nos site
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 8 aug
Rate Programma maandag 8 augustus 2016 Olympische Spelen Rio 2016

Rating: 3.1/5 (302 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

Schieten17:00MLuchtgeweer 10m
GoudITANiccolo Campriani
zilverUKSSerhiy Kulish
bronsRUSVladimir Maslennikov

SchietenBelgen actief20:00MKleiduivenschieten Trap
GoudCROJosip Glasnovic
zilverITAGiovanni Pellielo
bronsGBREdward Ling

Gewichtheffen20:30V-58 kg Lichtgewicht
GoudTHASukanya Srisurat
zilverTHAPimsiri Sirikaew
bronsTPEHsing-Chun Kuo

Schoonspringen21:00MSynchroonspringen 10m toren
GoudCHNChen Aisen - Lin Yue
zilverUSADavid Boudia - Steele Johnson
bronsGBRThomas Daley - Daniel Goodfellow

Turnen21:00MMeerkamp Landenwedstrijd
GoudJPNJapan
zilverRUSRusland
bronsCHNChina

JudoNederlanders actief22:30V-57 kg Lichtgewicht
GoudBRARafaela Silva
zilverMGLSumiya Dorjsuren
bronsPORTelma Monteiro
bronsJPNKaori Matsumoto

JudoNederlanders en Belgens actief22:40M-73 kg Lichtgewicht
GoudJPNShohei Ono
zilverAZERustam Orujov
bronsBELDirk van Tichelt
bronsGEOLasha Shavdatuashvili

Schermen22:45VSabel Individueel
GoudRUSYana Egorian
zilverRUSSofya Velikaya
bronsUKROlga Kharlan

Gewichtheffen0:00M-62 kg Vedergewicht
GoudCOLOscar Albeiro Figueroa Mosquera
zilverINAEko Yuli Irawan
bronsKAZFarkhad Kharki

Rugby0:00VSevens
GoudAUSAustraliŽ
zilverNZLNieuw-Zeeland
bronsCANCanada

Zwemmen3:11M200 m Vrije slag
GoudCHNYang Sun
zilverRSAChad Guy Bertrand le Clos
bronsUSAConor Dwyer

ZwemmenNederlanders actief3:19V100 m Rugslag
GoudHUNKatinka Hosszu
zilverUSAKathleen Baker
bronsCANKylie Masse
bronsCHNYuanhui Fu

Zwemmen3:26M100 m Rugslag
GoudUSARyan Murphy
zilverCHNJiayu Xu
bronsUSADavid Plummer

ZwemmenBelgen actief3:43V100 m Schoolslag
GoudUSALillia King
zilverRUSYulia Efimova
bronsUSACatherine Meili
 
(advertentie)