DSfg 1 Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Paardensport Eventing Landenwedstrijd gemengd

Olympisch Paardensport Rio 2016 Discipline: Eventing Landenwedstrijd

(advertentie)

Frankrijk: Olympisch Kampioen 2016 Eventing Landenwedstrijd
Olympisch Kampioen Eventing Landenwedstrijd Rio 2016: Frankrijk

Einduitslag Eventing Landenwedstrijd

PlaatsCountyAthleteDressageCCAfter Spronging
1FRAFrance122.20161.00169.00
2GERGermany122.00172.80172.80
3AUSAustralia126.40150.30175.30
4NZLNew Zealand137.50154.80178.80
5GBRGreat Britain127.70252.10252.10
6NEDNetherlands146.60238.60252.60
7BRABrazil144.10242.906280.90
8IRLIreland135.6027.409286.40

Programma
Nederlanders actief06 aug10:0015:00Dressuur  
Nederlanders actief07 aug10:0015:00Dressuur  
Nederlanders actief08 aug10:0015:00Cross Country  
Nederlanders actief09 aug13:0018:00FinaleSpringen Finale  


Update 09-08 18:02: Het eventingteam is 6e gewroden bij de landenwedstrijd. Merel Blom en Tim Lips gaan als 19e en 23 naar de finale individueel. Belg Joris Vanspringel als 25e


(advertentie)
 

Nederlanders actief bij de Olympische Eventing Landenwedstrijd gemengd

Deel Eventing Landenwedstrijd

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische spelen Rio 2016 Eventing Landenwedstrijd
Olympisch Kampioen 2016
Eventing Landenwedstrijd
Frankrijk

goud spelen Rio 2016  Frankrijk  Frankrijk FRA
zilver spelen Rio 2016  Duitsland  Duitsland GER
brons spelen Rio 2016  AustraliŽ  Australie AUS
(advertentie)
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Paardensport
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016DuitslandDuitsland GER
zilver spelen Rio 2016Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ GBR
brons spelen Rio 2016Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland NZL
Eventing Landenwedstrijd in Londen 2012
 
Rate Eventing Landenwedstrijd
Rate Olympische spelen Rio 2016 Eventing Landenwedstrijd

Rating: 3.2/5 (162 stemmen)

Eventing Landenwedstrijd
Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan