(advertentie)

Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Paardensport Eventing Landenwedstrijd gemengd

Frankrijk: Olympisch Kampioen 2016 Eventing Landenwedstrijd
Olympisch Kampioen Eventing Landenwedstrijd Rio 2016: Frankrijk


Einduitslag Eventing Landenwedstrijd

PlaatsLandAthleteDressageCCAfter Spronging
1FRA FRAFrance122.20161.00169.00
2GER GERGermany122.00172.80172.80
3AUS AUSAustralia126.40150.30175.30
4NZL NZLNew Zealand137.50154.80178.80
5GBR GBRGreat Britain127.70252.10252.10
6NED NEDNetherlands146.60238.60252.60
7BRA BRABrazil144.10242.906280.90
8IRL IRLIreland135.6027.409286.40
Lokale Rio tijden gebruiken.

Programma
Nederlanders actief6 aug15:00Dressuur  
Nederlanders actief7 aug15:00Dressuur  
Nederlanders actief8 aug15:00Cross Country  
Nederlanders actief9 aug18:00FinaleSpringen Finale  


Update 9 aug: Het eventingteam is 6e gewroden bij de landenwedstrijd. Merel Blom en Tim Lips gaan als 19e en 23 naar de finale individueel. Belg Joris Vanspringel als 25e


Deelnemers:
 

Nederlanders actief bij de Olympische Eventing Landenwedstrijd gemengd

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2016
Eventing Landenwedstrijd
Frankrijk


goud spelen Rio 2016  Frankrijk
  Frankrijk FRA
zilver spelen Rio 2016  Duitsland
  Duitsland GER
brons spelen Rio 2016  Australië
  Australie AUS
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Paardensport
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016DuitslandDuitsland GER
zilver spelen Rio 2016Groot-BrittanniëGroot-Brittannië GBR
brons spelen Rio 2016Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland NZL
Eventing Landenwedstrijd in Londen 2012
 

Rating: 4.6/5 (48 stemmen)

(advertentie)
Programma Rio 2016
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan