Programma woensdag 10 augustus 2016 Rio

(advertentie)


Na Enrico Lacruz stapt vandaag Peter Mullenberg de ring in. Het boogschieten dat al op dag 0 van de spelen van start ging, gaat verder.

Hoogtepunt van de dag zijn echter de individuele tijdritten voor dames en heren bij het wielrennen. Als Dumoulin voldoende hersteld is van zijn val in de laatste week van de Tour is hij zeker de te kloppen man.

Lotte Kopecky (B) start om 13:31, Ann-Spohie Duyck (B) om 13:48, Ellen van Dijk 13:57 en gouden medaille winnares Anna van der Breggen als twee na laatste om 14:03.

Bij de mannen start Tim Wellens (B) om 15:27 Tom Dumoulin start als een na laatste om 16:49

Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 08:3013:30VSchermenFloret Individueel
 Nederlanders en Belgens actief08:3013:30FinalesVWielrennenIndividuele Tijdrit

 Nederlanders en Belgens actief09:0014:00MBoogschietenIndividueel
 09:0014:00VBoogschietenIndividueel
 09:0014:00MSchietenKleiduivenschieten Double Trap
 09:0014:00MSchietenPistool 50m
 09:0014:00MWaterpoloAUS - JPN 8 - 6
 09:3014:30VHandbalBRA - ESP 24 - 29
 09:3014:30VVolleybalCHN - PUR 3 - 0
 09:5014:50VSchermenFloret Individueel

 10:0015:00VHockeyESP - NZL 1 - 2
 Nederlanders actief10:0015:00VJudo-70 kg Middengewicht
 Nederlanders actief10:0015:00MJudo-90 kg Middengewicht
 Nederlanders en Belgens actief10:0015:00PaardensportDressuur Individueel
 Nederlanders en Belgens actief10:0015:00PaardensportDressuur Individueel
 Nederlanders actief10:0015:00PaardensportDressuur Landenwedstrijd
 10:0015:00VTafeltennisEenkelspel
 Nederlanders actief10:0015:00VVolleybalNED - AUS 1 - 2
 Nederlanders actief10:1815:18MBoogschietenNED - JPN
 10:2015:20MWaterpoloGRE - HUN 8 - 8

 11:0016:00VHockeyIND - AUS 1 - 6
 Nederlanders actief11:0016:00VJudo-70 kg Middengewicht
 Nederlanders actief11:0016:00MJudo-90 kg Middengewicht
 11:0016:00MRugbyFRA - ESP 26 - 5
 11:0016:00MRugbyRSA - AUS 5 - 12
 Nederlanders actief11:0016:00XTennisNED - USA
 11:0016:00MVolleybalUSA - ESP 1 - 2
 Nederlanders en Belgens actief11:1516:15FinalesMWielrennenIndividuele Tijdrit
 11:3016:30VHandbalROU - MNE 25 - 21
 11:3016:30MSchietenKleiduivenschieten Double Trap
 11:3016:30VTennisDubbelspel
 Nederlanders actief11:3516:35VVolleybalITA - NED 0 - 3
 11:4016:40MWaterpoloFRA - USA 3 - 6

 12:0017:00VJudo-70 kg Middengewicht
 12:0017:00MJudo-90 kg Middengewicht
 12:0017:00MRugbyKEN - JPN 7 - 31
 12:0017:00FinalesMSchietenPistool 50m
 12:0017:00MVolleybalAUT - QAT 1 - 2
 12:1017:10VSchermenFloret Individueel
 12:1517:15VBasketbalCHN - ESP 68 - 89
 12:3017:30VHockeyGER - KOR 2 - 0
 12:3017:30MRugbyNZL - GBR 19 - 21
 Belgen actief12:3017:30MTennisDubbelspel
 Nederlanders actief12:3017:30XTennisDubbelspel
 12:3017:30MTennisEnkelspel
 Belgen actief12:4517:45MSchermenSabel Individueel

 13:0018:00MJudo-90 kg Middengewicht
 13:0018:00MRugbyARG - BRA 31 - 0
 Belgen actief13:0018:00VTennisEnkelspel
 13:0018:00MVoetbalARG - HON 1 - 1
 13:0018:00MVoetbalALG - POR 1 - 1
 13:0018:00VVolleybalCHN - AUS 2 - 0
 13:0018:00MWaterpoloMNE - ITA 5 - 6
 13:0018:00MZeilen470
 Nederlanders actief13:0018:00VZeilen470
 Nederlanders actief13:0018:00MZeilenFinn
 Nederlanders en Belgens actief13:0018:00MZeilenLaser
 Nederlanders en Belgens actief13:0018:00VZeilenLaser Radial
 Nederlanders actief13:0018:00ZeilenNacra 17
 Nederlanders actief13:0018:00VZwemmen100 m Vrije slag
 Belgen actief13:0518:05MSchermenBEL - USA
 13:2018:20MZwemmen200 m Rugslag
 Belgen actief13:2518:25MTennisDubbelspel
 13:3018:30VHockeyGBR - ARG 3 - 2
 13:3018:30MKanovarenKayak Slalom K1
 13:3018:30MRugbyFIJ - USA 24 - 19
 13:3018:30VSchermenFloret Individueel
 Belgen actief13:4518:45MSchermenSabel Individueel
 Belgen actief13:4718:47VZwemmen200 m Schoolslag

 Belgen actief14:1419:14MZwemmen200 m Wisselslag Individueel
 14:1519:15MBasketbalSRB - FRA 75 - 76
 Belgen actief14:3019:30MSchermenSabel Individueel
 Belgen actief14:3019:30VTennisEnkelspel
 Belgen actief14:3519:35MSchermenBEL - ROU
 Nederlanders actief14:3919:39VZwemmen4 x 200 m Vrije slag Estafette
 14:4019:40VHandbalRUS - SWE 36 - 34

 Belgen actief15:0020:00MBoogschietenAUS - BEL
 Belgen actief15:0020:00MBoogschietenBER - AUS
 15:0020:00FinalesMKanovarenKayak Slalom K1
 15:0020:00VTennisDubbelspel
 Belgen actief15:0020:00VTennisEnkelspel
 15:0020:00VVolleybalUSA - SRB 3 - 1
 15:1520:15FinalesMSchietenKleiduivenschieten Double Trap
 15:1520:15MSchoonspringen3m plank
 15:2520:25VTennisDubbelspel
 15:3020:30VBasketbalUSA - SRB 110 - 84
 15:3020:30FinalesVGewichtheffen-69 kg Lichtzwaargewicht
 15:3020:30VJudo-70 kg Middengewicht
 15:3020:30MJudo-90 kg Middengewicht
 15:3020:30MVolleybalBRA - ITA 2 - 0
 15:4520:45MBoksen-64 kg Lichtweltergewicht
 Belgen actief15:4520:45MSchermenSabel Individueel

 16:0021:00VJudo-70 kg Middengewicht
 16:0021:00MJudo-90 kg Middengewicht
 16:0021:00FinalesMSchoonspringenSynchroonspringen 3m plank
 Nederlanders actief16:0021:00FinalesMTurnenMeerkamp Individueel
 16:0021:00MVoetbalGER - FIJ 10 - 0
 16:0021:00MVoetbalKOR - MEX 1 - 0
 Nederlanders actief16:3021:30MBoksen-81 kg Lichtzwaargewicht
 Nederlanders actief16:3021:30MVolleybalNED - POL 2 - 0
 16:4021:40VHandbalNOR - AGO 30 - 20

 17:0022:00VHockeyUSA - JPN 6 - 1
 17:0022:00MRugbyFIJ - NZL 12 - 7
 17:0522:05VVolleybalRUS - CMR 3 - 0
 17:3022:30FinalesVJudo-70 kg Middengewicht
 17:3022:30MRugbyJPN - FRA 12 - 7
 17:3022:30VSchermenFloret Individueel
 17:3022:30VVolleybalBRA - ESP 2 - 0
 Nederlanders actief17:3622:36MBoogschietenNED - GBR
 17:4022:40FinalesMJudo-90 kg Middengewicht
 17:4522:45VBasketbalSEN - CAN 58 - 68

 Nederlanders actief18:0023:00VHockeyCHN - NED 0 - 1
 18:0023:00MRugbyGBR - ARG 5 - 0
 18:3023:30MRugbyRSA - AUS 22 - 5
 Belgen actief18:3023:30MSchermenSabel Individueel
 18:3023:30VVolleybalCRC - VEN 0 - 2

 19:000:00MBasketbalAUS - USA 88 - 98
 19:000:00FinalesMGewichtheffen-77 kg Middengewicht
 Belgen actief19:000:00VTennisEnkelspel
 19:000:00MVoetbalJPN - SWE 1 - 0
 19:000:00MVoetbalCOL - NGA 2 - 0
 19:300:30MHockeyNZL - BRA 9 - 0
 19:300:30FinalesVSchermenFloret Individueel
 19:300:30MWaterpoloBRA - SRB 6 - 5
 Nederlanders actief19:500:50VHandbalNED - KOR 32 - 32
 Belgen actief19:500:50FinalesMSchermenSabel Individueel

 20:301:30MHockeyGBR - AUS 1 - 2
 20:301:30VTafeltennisEenkelspel
 20:301:30VVolleybalKOR - ARG 3 - 0
 20:501:50MWaterpoloESP - CRO 9 - 4

 21:002:00VVolleybalUSA - SUI 2 - 1
 21:302:30MBoksen-49 kg Lichtvlieggewicht
 21:302:30FinalesVTafeltennisEenkelspel
 21:502:50VHandbalFRA - ARG 27 - 11

 22:003:00MVoetbalDEN - BRA 0 - 4
 22:003:00MVoetbalRSA - IRQ 1 - 1
 22:003:00VVolleybalARG - CZE 1 - 2
 Belgen actief22:003:00FinalesMZwemmen200 m Schoolslag
 Nederlanders actief22:083:08VZwemmen100 m Vrije slag
 22:173:17MZwemmen200 m Rugslag
 22:303:30MBasketbalVEN - CHN 72 - 68
 22:303:30MBoksen-91 kg Zwaargewicht
 22:353:35VVolleybalBRA - JPN 3 - 1
 22:393:39FinalesVZwemmen200 m Vlinderslag
 Belgen actief22:473:47FinalesMZwemmen100 m Vrije slag
 22:543:54VZwemmen200 m Schoolslag

 23:004:00MVolleybalGER - RUS 0 - 2
 23:064:06MZwemmen200 m Wisselslag Individueel
 23:554:55FinalesVZwemmen4 x 200 m Vrije slag Estafette

 24:005:00MVolleybalAUT - CAN 1 - 1

Tijden zijn zowel in Rio als in Nederlandse tijden (tenzij er maar 1 tijd gegeven wordt -> NL tijd) , maar de ervaring leert dat ze tijdens de Spelen nog wel eens veranderen (en wij passen dit dan zo snel mogelijk aan). Last Update: 2016-08-11 13:29:59

(advertentie)
 
Updates
Zwemmen03:21: Het is Ranomi Kromowidjojo net gelukt om de finale 100m vrije slag van morgen te halen. Ze gaat morgen als 7e de finale in

Tennis23:05: Het tennis is uitgesteld wegens slecht weer. Partij van Rojer Bertens is al zeker verplaatst naar donderdag

Boogschieten22:52: Rick van der Ven schiet in de 5e set zijn laatste pijl in de 8 en verliest bij het boogschieten en is uitgeschakeld

Volleybal22:15: Brouwer / Meeuwsen winnen ook hun 3e partij en worden eerste in hun poule

Boogschieten20:59: Robin Ramaekers (B) Uitgeschakeld bij het boogschieten. Hij wist geen kwart finale te halen

Schermen19:53: Seppe Van Holsbeke (B) heeft zich niet geplaatst voor de kwart finale

Zwemmen19:42: Dames 4 x 200 m Vrije slag Estafette zijn uitgeschakeld

Zwemmen19:28: Emmanuel Vanluchene (B) heeft zich niet geplaatst voor de 200m wisselslag

Paardensport19:17: Adelinde Cornelissen heeft haar oefening gestaakt wegens ziekte van Parzival. Haar spelen zijn over

Zwemmen19:06: Fanny Lecluyse heeft zich niet geplaatst voor de finale 200m school

Turnen19:00: Wellicht zien we Yuri van Gelder terug. Hij gaat naar de rechter. Het kort geding dient vrijdag om 11.15 uur. Kans dat hij wint is best groot, maar of hij terugkomt is de vraag. Nederland heeft Yuri al officieel terug getrokken.

Zwemmen18:21: Ranomi Kromowidjojo als 4e door naar de halve finales (vannacht 3:08), Femke Heemskerk is uitgeschakeld. Campbell zwemt een OR

Wielrennen17:54: Tom Dumoulin wint ZILVER achter Fabian Cancellara

Volleybal17:49: Volleybalsters winnen de 3e groepswedstrijd eenvoudig met 3-0 van Italie

Judo16:33: NoŽl van `t End wordt vol op de rug gegooid en is ook uitgeschakeld.

Judo16:29: Favoriet Kim Polling verliest in de golden score -70kg judo en is uitgeschakeld

Volleybal16:05: Meppelink/Van Iersel verliezen nipt hun laatste poule wedstrijd maar gaan wel door naar de knock-out fase

Boogschieten15:30: Mitch Dielemans uitgeschakeld bij het boogschieten

Wielrennen14:57: Ellen van Dijk verspeelt een medaille, ze reed van de weg af en verspeelde daarmee zeker 18 seconden en daarmee waarschijnlijk goud

Wielrennen14:51: Anna van der Breggen wint BRONS in de tijdrit

Judo14:43: Kim Polling heeft een bye in de 1e ronde en moet in de 14e partij (Ī16:50) strijden voor een plaats in de kwartfinale tegen een Chinese of een Jappanse

Judo14:41: NoŽl van `t End heeft een bye in ronde 1 -90kg Judo en moet in de 13e match (Ī 16:30) tegen de Mongool Otgonbaatar Lkhagvasuren

Roeien13:52: Het roeien is afgelast voor vandaag

Tennis23:35: Kiki Bertens em Jean-Julien Rojer mogen meedoen aan de mixed dubbels en spelen tegen Venus Williams -Rajeev Ram

 

Deel Olympische Programma 10 aug

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Rio
Programma woensdag 10 augustus 2016
 
Updates
Zwemmen03:21: Het is Ranomi Kromowidjojo net gelukt om de finale 100m vrije slag van morgen te halen. Ze gaat morgen als 7e de finale in

(advertentie)
Tennis23:05: Het tennis is uitgesteld wegens slecht weer. Partij van Rojer Bertens is al zeker verplaatst naar donderdag

Boogschieten22:52: Rick van der Ven schiet in de 5e set zijn laatste pijl in de 8 en verliest bij het boogschieten en is uitgeschakeld

Bekijk alle updates van vandaag
 

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Olympisch Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug
 
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 10 aug
Rate Programma woensdag 10 augustus 2016 Olympische Spelen Rio 2016

Rating: 3.2/5 (201 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

WielrennenNederlanders en Belgens actief13:30VIndividuele Tijdrit
GoudUSAKristin Armstrong
zilverRUSOlga Zabelinskaya
bronsNEDAnna van der Breggen

WielrennenNederlanders en Belgens actief16:15MIndividuele Tijdrit
GoudSUIFabian Cancellara
zilverNEDTom Dumoulin
bronsGBRChris Froome

Schieten17:00MPistool 50m
GoudKORJongoh Jin
zilverVIEXuan Vinh Hoang
bronsPRKSong Guk Kim

Kanovaren20:00MKayak Slalom K1
GoudGBRJoseph Clarke
zilverSLOPeter Kauzer
bronsCZEJiri Prskavec

Schieten20:15MKleiduivenschieten Double Trap
GoudIOCFehaid Aldeehani
zilverITAMarco Innocenti
bronsGBRSteven Scott

Gewichtheffen20:30V-69 kg Lichtzwaargewicht
GoudCHNYanmei Xiang
zilverKAZZhazira Zhapparkul
bronsEGYSara Ahmed

Schoonspringen21:00MSynchroonspringen 3m plank
GoudGBRJack Laugher - Chris Mears
zilverUSASam Dorman - Mike Hixon
bronsCHNYuan Cao - Kai Qin

TurnenNederlanders actief21:00MMeerkamp Individueel
GoudJPNKohei Uchimura
zilverUKROleg Verniaiev
bronsGBRMax Whitlock

Judo22:30V-70 kg Middengewicht
GoudJPNHaruka Tachimoto
zilverCOLYuri Alvear
bronsGBRSally Conway
bronsGERLaura Vargas Koch

Judo22:40M-90 kg Middengewicht
GoudJPNMashu Baker
zilverGEOVarlam Liparteliani
bronsKORDonghan Gwak
bronsCHNXunzhao Cheng

Gewichtheffen0:00M-77 kg Middengewicht
GoudKAZNijat Rahimov
zilverCHNXiaojun Lyu
bronsEGYMohamed Mahmoud

Schermen0:30VFloret Individueel
GoudRUSInna Deriglazova
zilverITAElisa di Francisca
bronsTURInes Boubakri

SchermenBelgen actief0:50MSabel Individueel
GoudHUNAron Szilagyi
zilverUSADaryl Homer
bronsKORJunghwan Kim

Tafeltennis2:30VEenkelspel
GoudCHNNing Ding
zilverCHNXiaoxia Li
bronsPRKSong I Kim

ZwemmenBelgen actief3:00M200 m Schoolslag
GoudKAZDmitriy Balandin
zilverUSAJosh Prenot
bronsRUSAnton Chupkov

Zwemmen3:39V200 m Vlinderslag
GoudESPMireia Belmonte Garcia
zilverAUSMadeline Groves
bronsJPNNatsumi Hoshi

ZwemmenBelgen actief3:47M100 m Vrije slag
GoudAUSKyle Chalmers
zilverBELPieter Timmers
bronsUSANathan Adrian

Zwemmen4:55V4 x 200 m Vrije slag Estafette
GoudUSAVerenigde Staten
zilverAUSAustralie
bronsCANCanada
 
(advertentie)