(advertentie)

Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Zeilen RS-X vrouwen

Charline Picon: Olympisch Kampioen 2016 RS-X
Olympisch Kampioen RS-X Rio 2016: Charline Picon

Einduitslag RS-X

PlaatsLandAthleteR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11MRTijds
1FRA FRAPICON Charline1214510511827310464
2CHN CHNCHEN Peina9111115714104111666
3RUS RUSELFUTINA Stefaniya25362984631671469
4NED NEDDE GEUS Lilian341433715195275270
5ESP ESPALABAU NEIRA Marina87286872127931071
6ITA ITATARTAGLINI Flavia1215114112109561671
7ISR ISRDAVIDOVICH Maayan5661143215145221878
8BRA BRAFREITAS Patricia684213161013889880
9GBR GBRSHAW Bryony7209714123524441283
10FIN FINPETAJA-SIREN Tuuli4985952731210682099
Lokale Rio tijden gebruiken.

Programma
Nederlanders actief8 aug18:00Race 1 & Race 2  
Nederlanders actief9 aug18:00Race 3 & Race 4  
Nederlanders actief11 aug18:00Race 5 & Race 6  
Nederlanders actief12 aug18:00Race 7 & Race 8  
Nederlanders actief14 aug19:00FinaleMedal Race  


Update 14 aug: Lilian de Geus wint de medal race maar pakt op één punt net geen brons


Deelnemers:
 

Nederlanders actief bij de Olympische RS-X vrouwen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

Olympisch Kampioen 2016
RS-X
Charline Picon


goud spelen Rio 2016  Charline Picon  Charline Picon FRA
zilver spelen Rio 2016  Peina Chen  Peina Chen CHN
brons spelen Rio 2016  Stefaniya Elfutina  Stefaniya Elfutina RUS
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Zeilen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Marina Alabau NeiraMarina Alabau Neira ESP
zilver spelen Rio 2016Tuuli PetajaTuuli Petaja FIN
brons spelen Rio 2016Zofia Noceti-KlepackaZofia Noceti-Klepacka POL
RS-X in Londen 2012
 

Rating: 3.8/5 (50 stemmen)

(advertentie)
Programma Rio 2016
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan