DSfg 1 Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Zeilen RS-X vrouwen

Olympisch Zeilen Rio 2016 Discipline: RS-X

(advertentie)

Charline Picon: Olympisch Kampioen 2016 RS-X
Olympisch Kampioen RS-X Rio 2016: Charline Picon

Einduitslag RS-X

PlaatsCountyAthleteR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11MRTijds
1FRAPICON Charline1214510511827310464
2CHNCHEN Peina9111115714104111666
3RUSELFUTINA Stefaniya25362984631671469
4NEDDE GEUS Lilian341433715195275270
5ESPALABAU NEIRA Marina87286872127931071
6ITATARTAGLINI Flavia1215114112109561671
7ISRDAVIDOVICH Maayan5661143215145221878
8BRAFREITAS Patricia684213161013889880
9GBRSHAW Bryony7209714123524441283
10FINPETAJA-SIREN Tuuli4985952731210682099

Programma
Nederlanders actief08 aug13:0018:00 Race 2 &  
Nederlanders actief09 aug13:0018:00 Race 5 &  
Nederlanders actief11 aug13:0018:00 Race 8 &  
Nederlanders actief12 aug13:0018:00 Race 11 &  
Nederlanders actief14 aug14:0019:00FinaleMedal Race  


Update 14-08 20:59: Lilian de Geus wint de medal race maar pakt op één punt net geen brons


(advertentie)
 

Nederlanders actief bij de Olympische RS-X vrouwen

Deel RS-X

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische spelen Rio 2016 RS-X
Olympisch Kampioen 2016
RS-X
Charline Picon

goud spelen Rio 2016  Charline Picon  Charline Picon FRA
zilver spelen Rio 2016  Peina Chen  Peina Chen CHN
brons spelen Rio 2016  Stefaniya Elfutina  Stefaniya Elfutina RUS
(advertentie)
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Zeilen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Marina Alabau NeiraMarina Alabau Neira ESP
zilver spelen Rio 2016Tuuli PetajaTuuli Petaja FIN
brons spelen Rio 2016Zofia Noceti-KlepackaZofia Noceti-Klepacka POL
RS-X in Londen 2012
 
Rate RS-X
Rate Olympische spelen Rio 2016 RS-X

Rating: 3.3/5 (196 stemmen)

RS-X
Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan