DSfg 1 Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Zeilen Finn mannen

Olympisch Zeilen Rio 2016 Discipline: Finn

(advertentie)

Giles Scott: Olympisch Kampioen 2016 Finn
Olympisch Kampioen Finn Rio 2016: Giles Scott

Einduitslag Finn

PlaatsLandAthleteR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10MDTijd
1GBR GBRSCOTT Giles173211111382436
2SLO SLOZBOGAR Vasilij3171015954981268
3USA USAPAINE Caleb710213142177104276
4BRA BRAZARIF Jorge461122219213159687
5CRO CROKLJAKOVIC GASPIC Ivan681015884102132089
6SWE SWESALMINEN Max151113975611751690
7NZL NZLJUNIOR Josh182414145318246892
8AUS AUSLILLEY Jake162486643523161097
9ARG ARGOLEZZA BAZAN Facundo19191816221061714101
10NED NEDPOSTMA Pieter-Jan141312446141192418105

Programma
Nederlanders actief09 aug13:0018:00 Race 2  
Nederlanders actief10 aug13:0018:00 Race 4  
Nederlanders actief11 aug13:0018:00 Race 6  
Nederlanders actief13 aug13:0018:00 Race 8  
Nederlanders actief14 aug13:0018:00 Race 10  
Nederlanders actief16 aug14:3519:35FinaleMedal Race  


Update 13-08 21:04: Pieter-Jan Postma wint de achtste race in de Finn en stijgt naar de vierde plaats en is nog steeds op weg naar een medaille
Update 15-08 17:21: Pieter-Jan Postma is gediskwalificeerd vlak voor de start van de 10e race na een aanvaring. Pieter-Jan Postma gaat geen Olympische medaille winnen


(advertentie)
 

Nederlanders actief bij de Olympische Finn mannen

Deel Finn

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische spelen Rio 2016 Finn
Olympisch Kampioen 2016
Finn
Giles Scott

goud spelen Rio 2016  Giles Scott  Giles Scott GBR
zilver spelen Rio 2016  Vasilij Zbogar  Vasilij Zbogar SLO
brons spelen Rio 2016  Caleb Paine  Caleb Paine USA
(advertentie)
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Zeilen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Ben AinslieBen Ainslie GBR
zilver spelen Rio 2016Jonas Hogh-ChristensenJonas Hogh-Christensen DEN
brons spelen Rio 2016Jonathan LobertJonathan Lobert FRA
Finn in Londen 2012
 
Rate Finn
Rate Olympische spelen Rio 2016 Finn

Rating: 3.4/5 (198 stemmen)

Finn
Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan