Programma woensdag 1 augustus 2012 Londen

(advertentie)


Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 09:0010:00VVolleybalBeachvolleybal
 09:0010:00MVolleybalBeachvolleybal
 09:3010:30MHockeyESP - AUS 0 - 5

 10:0011:00XBadmintonDubbelspel
 Nederlanders actief10:0011:00VBadmintonEnkelspel
 10:0011:00VBasketbalCRO - CZE 70 - 89
 10:0011:00VBasketbalCAN - FRA 60 - 64
 10:0011:00VBoogschietenIndividueel
 Nederlanders actief10:0011:00MSchermenDegen Individueel
 10:0011:00VSchietenPistool 25m
 10:3011:30VHandbalNOR - KOR 27 - 27
 Nederlanders actief10:3011:30VJudo-70 kg Middengewicht
 10:3011:30MJudo-90 kg Middengewicht
 10:3011:30VVolleybalDOM - JPN 0 - 3

 11:0012:00FinalesMGewichtheffen-77 kg Middengewicht
 11:0012:00MTafeltennisEnkelspel
 Nederlanders actief11:0012:00VZwemmen100 m Vrije slag
 11:1012:10FinalesVRoeienTwee zonder
 11:2012:20FinalesVRoeienDubbelvier
 11:2012:20MZwemmen200 m Rugslag
 Nederlanders actief11:3012:30VJudo-70 kg Middengewicht
 11:3012:30MJudo-90 kg Middengewicht
 Nederlanders actief11:3012:30FinalesMRoeienAcht
 Nederlanders actief11:4012:40MRoeienDubbelvier
 Nederlanders actief11:4512:45MHockeyBEL - NED 1 - 3
 11:4712:47VZwemmen200 m Schoolslag

 12:0013:00MRoeienSkiff
 Nederlanders actief12:0013:00MRoeienTwee zonder
 12:1413:14MZwemmen200 m Wisselslag Individueel
 12:1513:15VBasketbalCHN - ANG 76 - 52
 12:1513:15VHandbalMNE - ANG 30 - 25
 Nederlanders actief12:1513:15MSchermenDegen Individueel
 Nederlanders actief12:3013:30VJudo-70 kg Middengewicht
 12:3013:30MJudo-90 kg Middengewicht
 12:3013:30XTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisEnkelspel
 12:3013:30MTennisEnkelspel
 12:3013:30VVolleybalALG - RUS 0 - 3
 12:3913:39VZwemmen4 x 200 m Vrije slag Estafette

 13:0014:00MZeilen49er
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenElliot 6m Match-Race
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenLaser
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenLaser Radial
 13:0014:00VZeilenRS-X
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenRS-X
 Nederlanders actief13:3014:30VBadmintonEnkelspel
 13:3014:30FinalesVGewichtheffen-69 kg Lichtzwaargewicht
 13:3014:30MJudo-90 kg Middengewicht
 Nederlanders actief13:3014:30MSchermenDegen Individueel
 Nederlanders actief13:3014:30FinalesVWielrennenIndividuele Tijdrit

 14:1015:10VSchermenSabel Individueel
 14:3015:30MBoksen-56 kg Bantamgewicht
 14:3015:30MKanovarenKayak Slalom K1
 14:4515:45MHockeyNZL - IND 3 - 1

 Nederlanders actief15:0016:00VJudo-70 kg Middengewicht
 15:0016:00MJudo-90 kg Middengewicht
 15:1016:10VWaterpoloHUN - CHN 11 - 10
 Nederlanders actief15:1516:15FinalesMWielrennenIndividuele Tijdrit
 15:3016:30VBasketbalAUS - BRA 67 - 61
 15:3016:30MBoksen-91 kg Zwaargewicht
 15:3016:30VHandbalFRA - SWE 29 - 17
 Nederlanders actief15:3016:30VJudo-70 kg Middengewicht
 15:3016:30MJudo-90 kg Middengewicht
 Nederlanders actief15:3016:30FinalesVTafeltennisEenkelspel
 15:3016:30MVoetbalEGY - BLR 3 - 1
 15:3016:30MVoetbalBRA - NZL 3 - 0
 15:4016:40VSchermenSabel Individueel
 15:4516:45VVolleybalSRB - TUR 0 - 3

 16:0017:00FinalesMSchoonspringenSynchroonspringen 3m plank
 16:1517:15FinalesMKanovarenKayak Slalom K1
 16:3017:30VWaterpoloGBR - AUS 3 - 16
 16:4017:40VSchermenSabel Individueel
 16:4017:40FinalesVSchietenPistool 25m

 17:0018:00MHockeyRSA - GBR 2 - 2
 Nederlanders actief17:0018:00FinalesVJudo-70 kg Middengewicht
 17:1018:10FinalesMJudo-90 kg Middengewicht
 17:1518:15VHandbalGBR - BRA 17 - 30
 Nederlanders actief17:3018:30FinalesMTurnenMeerkamp Individueel
 17:4518:45VBasketbalGBR - RUS 61 - 67
 17:4518:45VVolleybalGBR - ITA 0 - 3

 18:0019:00VBadmintonDubbelspel
 18:0019:00MVoetbalKOR - GAB 0 - 0
 18:0019:00MVoetbalESP - MAR 0 - 0
 18:0019:00MVoetbalMEX - SUI 1 - 0
 18:0019:00MVoetbalJPN - HON 0 - 0
 Nederlanders actief18:3019:30MSchermenDegen Individueel

 19:2020:20VWaterpoloESP - USA 9 - 9
 19:3020:30VSchermenSabel Individueel

 20:0021:00MHockeyPAK - ARG 2 - 0
 Nederlanders actief20:1021:10FinalesMSchermenDegen Individueel
 20:3021:30VHandbalESP - DEN 24 - 21
 20:3021:30FinalesMZwemmen200 m Schoolslag
 Nederlanders actief20:3821:38VZwemmen100 m Vrije slag
 20:4021:40FinalesVSchermenSabel Individueel
 20:4021:40VWaterpoloITA - RUS 4 - 7
 20:4521:45MVoetbalGBR - URU 1 - 0
 20:4521:45MVoetbalSEN - 1 - 1
 20:4721:47MZwemmen200 m Rugslag

 21:0022:00VVolleybalUSA - CHN 3 - 0
 21:0922:09FinalesVZwemmen200 m Vlinderslag
 Nederlanders actief21:1722:17FinalesMZwemmen100 m Vrije slag
 21:2422:24VZwemmen200 m Schoolslag
 21:3622:36MZwemmen200 m Wisselslag Individueel
 21:5722:57FinalesVZwemmen4 x 200 m Vrije slag Estafette

 22:1523:15VHandbalRUS - CRO 28 - 30
 22:1523:15MHockeyKOR - GER 0 - 1

 23:000:00VVolleybalBRA - KOR 0 - 3
 23:150:15VBasketbalUSA - TUR 89 - 58

Last Update: 23 juli 2016

(advertentie)
 
Updates
 

Deel Olympische Programma 1 aug

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Londen
Programma woensdag 1 augustus 2012
 
Updates

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

 
Olympisch Programma Londen 2012
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 1 aug
Rate Programma woensdag 1 augustus 2012 Olympische Spelen Londen 2012

Rating: 3.3/5 (163 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

Gewichtheffen12:00M-77 kg Middengewicht
GoudCHNLu Xiaojun
zilverCHNLu Haojie
bronsCUBIvan Rodriguez

Roeien12:10VTwee zonder
GoudGBRGlover/Stanning
zilverAUSHornsey/Tait
bronsNZLHaigh/Scown

Roeien12:20VDubbelvier
GoudUKROekraÔne
zilverGERDuitsland
bronsUSAVerenigde Staten

RoeienNederlanders actief12:30MAcht
GoudGERDuitsland
zilverCANCanada
bronsGBRGroot-BrittanniŽ

Gewichtheffen14:30V-69 kg Lichtzwaargewicht
GoudPRKRim Jong-Sim
zilverROURoxana Cocos
bronsBLRMarina Sjkermankova

WielrennenNederlanders actief14:30VIndividuele Tijdrit
GoudUSAKristin Armstrong
zilverGERJudith Arndt
bronsRUSOlga Zabelinskaja

WielrennenNederlanders actief16:15MIndividuele Tijdrit
GoudGBRBradley Wiggins
zilverGERTony Martin
bronsGBRChris Froome

TafeltennisNederlanders actief16:30VEenkelspel
GoudCHNLi Xiaoxia
zilverCHNDing Ning
bronsSINFeng Tianwei

Schoonspringen17:00MSynchroonspringen 3m plank
GoudCHNLuo/Qin
zilverRUSZacharov/Koeznetsov
bronsUSADumais/Ipsen

Kanovaren17:15MKayak Slalom K1
GoudITADaniele Molmenti
zilverCZEVavrinec Hradilek
bronsKAZHannes Aigner

Schieten17:40VPistool 25m
GoudKORKim Jang-mi
zilverCHNChen Ying
bronsUKROlena Kostevych

JudoNederlanders actief18:00V-70 kg Middengewicht
GoudFRALucie Decosse
zilverGERKerstin Thiele
bronsNEDEDITH BOSCH

Judo18:10M-90 kg Middengewicht
GoudKORSong Dae-nam
zilverCUBAsley Gonzalez
bronsJPNNishiyama

TurnenNederlanders actief18:30MMeerkamp Individueel
GoudJPNKohei Uchimura
zilverGERMarcel Nguyen
bronsUSADanell Leyva

SchermenNederlanders actief21:10MDegen Individueel
GoudVENRuben Limardo Gascon
zilverNORBartosz Piasecki
bronsKORJung Jin-sun

Zwemmen21:30M200 m Schoolslag
GoudHUNDŠniel Gyurta
zilverGBRMichael Jamieson
bronsJPNRyo Tateishi

Schermen21:40VSabel Individueel
GoudKORKim Jiyeon
zilverRUSSofja Velikaja
bronsUKROlga Charlan

Zwemmen22:09V200 m Vlinderslag
GoudCHNJiao Liuyang
zilverESPMireia Belmonte
bronsJPNNatsumi Hoshi

ZwemmenNederlanders actief22:17M100 m Vrije slag
GoudUSANathan Adrian
zilverAUSJames Magnussen
bronsCANBrent Hayden

Zwemmen22:57V4 x 200 m Vrije slag Estafette
GoudUSAVerenigde Staten
zilverAUSAustraliŽ
bronsFRAFrankrijk
 
(advertentie)