Programma maandag 6 augustus 2012 Londen

(advertentie)


Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 09:3010:30VHockeyNZL - GER 0 - 0

 10:0011:00MBasketbalAUS - RUS 82 - 80
 10:0011:00MSchietenKleiduivenschieten Trap
 10:0011:00MSchietenKleiduivenschieten Trap
 10:0011:00MSchietenKleinkalibergeweer drie houdingen 50 m
 10:3011:30MHandbalHUN - SRB 26 - 23
 10:3011:30MKanovarenKayak Sprint K1 1000m
 10:3011:30MVolleybalAUS - POL 3 - 1
 10:5411:54MKanovarenKano Sprint C1 1000m

 Nederlanders actief11:0012:00MAtletiekDiscuswerpen
 11:0012:00MWaterpoloKAZ - CRO 4 - 12
 11:0512:05VAtletiek100 m Horden
 11:1812:18MKanovarenKayak Sprint K2 1000m
 11:3912:39VKanovarenKayak Sprint K4 500m
 11:4512:45VAtletiekKogelstoten
 11:4512:45VHockeyUSA - RSA 0 - 7
 Nederlanders actief11:5012:50MAtletiek800 m

 12:1413:14MKanovarenKano Sprint C1 1000m
 12:1513:15MBasketbalTUN - 63 - 76
 12:1513:15MHandbalARG - TUN 23 - 25
 12:2013:20MWaterpoloESP - ITA 7 - 10
 12:3013:30MKanovarenKayak Sprint K2 1000m
 12:3013:30MVolleybalRUS - SRB 3 - 0
 12:4513:45VAtletiek1500 m
 12:5113:51VKanovarenKayak Sprint K4 500m
 12:5813:58MKanovarenKayak Sprint K1 1000m

 Nederlanders actief13:0014:00MZeilen470
 13:0014:00MZeilen49er

 14:0015:00MWorstelen-120 kg Grieks-Romeins Superzwaargewicht
 14:0015:00MWorstelen-60 kg Grieks-Romeins Vedergewicht
 14:0015:00MWorstelen-84 kg Grieks-Romeins Middengewicht
 Nederlanders actief14:0015:00FinalesMZeilenLaser
 Nederlanders actief14:0015:00FinalesVZeilenLaser Radial
 14:3015:30VBoksen-51 kg Vlieggewicht
 14:3015:30MWorstelen-120 kg Grieks-Romeins Superzwaargewicht
 14:3015:30MWorstelen-60 kg Grieks-Romeins Vedergewicht
 14:3015:30MWorstelen-84 kg Grieks-Romeins Middengewicht
 14:4515:45VHockeyJPN - CHN 1 - 0
 14:4515:45FinalesMSchietenKleinkalibergeweer drie houdingen 50 m

 Nederlanders actief15:0016:00PaardensportSpringen Individueel
 Nederlanders actief15:0016:00PaardensportSpringen Landenwedstrijd
 Nederlanders actief15:0016:00FinalesMTurnenRingen
 15:1016:10MWaterpoloGRE - AUS 8 - 13
 15:3016:30MBasketbalFRA - NGR 79 - 73
 15:3016:30VBoksen-60 kg Lichtgewicht
 15:3016:30MHandbalDEN - KOR 26 - 24
 15:3016:30MTafeltennisTeam
 Nederlanders actief15:3016:30VTafeltennisTeam
 15:3016:30MWorstelen-120 kg Grieks-Romeins Superzwaargewicht
 15:3016:30MWorstelen-60 kg Grieks-Romeins Vedergewicht
 15:3016:30MWorstelen-84 kg Grieks-Romeins Middengewicht
 15:4516:45MVolleybalITA - BUL 0 - 3
 Nederlanders actief15:5016:50FinalesVTurnenBrug met ongelijke leggers

 16:0017:00VSynchroonzwemmenDuet
 16:0017:00MWorstelen-120 kg Grieks-Romeins Superzwaargewicht
 16:0017:00MWorstelen-60 kg Grieks-Romeins Vedergewicht
 16:0017:00MWorstelen-84 kg Grieks-Romeins Middengewicht
 16:3017:30VBoksen-75 kg Middengewicht
 16:3017:30FinalesMGewichtheffen-105 kg Zwaargewicht
 16:3017:30MWaterpoloROU - SRB 4 - 12
 16:4117:41FinalesMTurnenPaardsprong

 17:0018:00VHockeyKOR - BEL 3 - 1
 17:0018:00FinalesMSchietenKleiduivenschieten Trap
 17:0018:00MWielrennenBaan Sprint Individueel
 17:0818:08VWielrennenBaan Omnium
 17:1518:15MHandbalISL - GBR 41 - 24
 17:4318:43VWielrennenBaan Sprint Individueel
 17:4518:45MBasketbalGBR - CHN 90 - 58
 17:4518:45MVolleybalGBR - ARG 0 - 3

 Nederlanders actief18:0019:00FinalesPaardensportSpringen Landenwedstrijd
 18:0019:00VVoetbalFRA - JPN 1 - 2
 18:0619:06VWielrennenBaan Omnium
 18:4319:43FinalesMWielrennenBaan Sprint Individueel
 18:4519:45MWorstelen-120 kg Grieks-Romeins Superzwaargewicht
 18:4519:45MWorstelen-60 kg Grieks-Romeins Vedergewicht
 18:4519:45MWorstelen-84 kg Grieks-Romeins Middengewicht

 19:0020:00MVolleybalBeachvolleybal
 19:0020:00MVolleybalBeachvolleybal
 19:1820:18VWielrennenBaan Omnium
 19:2020:20MWaterpoloGBR - MNE 4 - 13
 19:2520:25FinalesMWorstelen-120 kg Grieks-Romeins Superzwaargewicht
 19:2520:25FinalesMWorstelen-60 kg Grieks-Romeins Vedergewicht
 19:2520:25FinalesMWorstelen-84 kg Grieks-Romeins Middengewicht
 19:4120:41VWielrennenBaan Sprint Individueel

 20:0021:00FinalesVAtletiekPolsstokhoogspringen
 Nederlanders actief20:0021:00VHockeyGBR - NED 1 - 2
 20:0021:00MSchoonspringen3m plank
 20:1521:15FinalesVAtletiekKogelstoten
 Nederlanders actief20:2021:20VAtletiek200 m
 20:3021:30MHandbalESP - CRO 25 - 30
 20:4021:40MWaterpoloHUN - USA 11 - 6
 20:4521:45VVoetbalCAN - USA 3 - 4

 21:0022:00MBasketbalESP - BRA 92 - 88
 21:0022:00MVolleybalUSA - TUN 3 - 0
 21:1522:15VAtletiek400 m Horden
 21:3022:30MBoksen-60 kg Lichtgewicht
 21:4522:45FinalesMAtletiek400 m Horden

 22:0523:05FinalesVAtletiek3000 m Steeplechase
 22:1523:15MHandbalFRA - SWE 29 - 26
 22:1523:15VHockeyARG - AUS 0 - 0
 22:3023:30FinalesMAtletiek400 m
 22:3023:30MBoksen-75 kg Middengewicht

 23:000:00MVolleybalBeachvolleybal
 23:000:00MVolleybalBRA - GER 3 - 0
 23:150:15MBasketbalARG - USA 97 - 126
 23:300:30MBoksen+91 kg Superzwaargewicht
 23:300:30MBoksen-81 kg Lichtzwaargewicht

 Nederlanders actief24:001:00MVolleybalBeachvolleybal

Last Update: 23 juli 2016

(advertentie)
 
Updates
 

Deel Olympische Programma 6 aug

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Londen
Programma maandag 6 augustus 2012
 
Updates

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

 
Olympisch Programma Londen 2012
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 6 aug
Rate Programma maandag 6 augustus 2012 Olympische Spelen Londen 2012

Rating: 3.2/5 (156 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

ZeilenNederlanders actief15:00MLaser
GoudAUSTom Slingsby
zilverCYPPavlos Kontides
bronsSWERasmus Mygren

ZeilenNederlanders actief15:00VLaser Radial
GoudCHNXu Lijia
zilverNEDMARIT BOUWMEESTER
bronsBELEvi van Acker

Schieten15:45MKleinkalibergeweer drie houdingen 50 m
GoudITANiccolo Campriani
zilverKORKim Jong-hyun
bronsUSAMatthew Emmons

TurnenNederlanders actief16:00MRingen
GoudBRAArthur Nabarrete
zilverCHNChen Yibing
bronsITAMatteo Morandi

TurnenNederlanders actief16:50VBrug met ongelijke leggers
GoudRUSAlija Moestafina
zilverCHNHe Kexin
bronsGBRElizabeth Tweddle

Gewichtheffen17:30M-105 kg Zwaargewicht
GoudUKROleksej Torochtij
zilverIRINavab Nasirshelal
bronsPOLBartlomiej Bonk

Turnen17:41MPaardsprong
GoudKORYang Hak-seon
zilverRUSDenis Ablyazin
bronsUKRIgor Radivilov

Schieten18:00MKleiduivenschieten Trap
GoudCROGiovanni Cernogoraz
zilverITAMassimo Fabbrizi
bronsKUWFehaid Aldeehani

PaardensportNederlanders actief19:00Springen Landenwedstrijd
GoudGBRGroot-BrittanniŽ
zilverNEDNederland
bronsKSASaoedi-ArabiŽ

Wielrennen19:43MBaan Sprint Individueel
GoudGBRJason Kenny
zilverFRAGrťgory Baugť
bronsAUSShane Perkins

Worstelen20:25M-120 kg Grieks-Romeins Superzwaargewicht
GoudCUBMijain Nunez Lopez
zilverESTHeiki Nabi
bronsTURKayaalp

Worstelen20:25M-60 kg Grieks-Romeins Vedergewicht
GoudIRIOmid Haji Noroozi
zilverGEORevaz Lashki
bronsJPNMatsumoto
bronsRUSKoeramagomedov

Worstelen20:25M-84 kg Grieks-Romeins Middengewicht
GoudRUSAlan Choegajev
zilverEGYKaram Mohamed Gaber Ebrahim
bronsKAZGajijev
bronsGEOGegeshidze

Atletiek21:00VPolsstokhoogspringen
GoudUSAJennifer Suhr
zilverCUBYarisley Silva
bronsRUSJelena Isinbajeva

Atletiek21:15VKogelstoten
GoudBLRNadezjda Ostaptsjoek
zilverNZLValerie Adams
bronsRUSJevgenija Kolodko

Atletiek22:45M400 m Horden
GoudDOMFelix Sanchez
zilverUSAMichael Tinsley
bronsPURJavier Culson

Atletiek23:05V3000 m Steeplechase
GoudRUSJoelija Zaripova
zilverTUNHabiba Ghribi
bronsETHSofia Assefa

Atletiek23:30M400 m
GoudGRNKirani James
zilverUSALuguelŪn Santos
bronsTRILalonde Gordon
 
(advertentie)