Programma maandag 30 juli 2012 Londen

(advertentie)


Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 09:0010:00VVolleybalBeachvolleybal
 09:0010:00MVolleybalBeachvolleybal
 09:3010:30MHockeyKOR - NZL 2 - 0

 10:0011:00MBadmintonDubbelspel
 10:0011:00XBadmintonDubbelspel
 10:0011:00VBadmintonDubbelspel
 10:0011:00MBadmintonEnkelspel
 Nederlanders actief10:0011:00VBadmintonEnkelspel
 10:0011:00VBasketbalCRO - CHN 58 - 83
 Nederlanders actief10:0011:00MBoogschietenIndividueel
 10:0011:00VBoogschietenIndividueel
 10:0011:00MSchietenKleiduivenschieten Skeet
 Nederlanders actief10:0011:00MSchietenLuchtgeweer 10m
 10:3011:30VHandbalANG - CRO 23 - 28
 10:3011:30VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief10:3011:30MJudo-73 kg Lichtgewicht
 10:3011:30VRoeienTwee zonder
 10:3011:30VVolleybalCHN - TUR 3 - 1
 10:4011:40VRoeienDubbelvier
 Nederlanders actief10:5011:50MRoeienAcht

 11:0012:00FinalesMGewichtheffen-62 kg Vedergewicht
 Nederlanders actief11:0012:00MRoeienDubbelvier
 Nederlanders actief11:0012:00VTafeltennisEenkelspel
 11:0012:00MTafeltennisEnkelspel
 11:0012:00MTafeltennisTeam
 Nederlanders actief11:0012:00VZwemmen100 m Rugslag
 11:0012:00VZwemmen200 m Vrije slag
 Nederlanders actief11:2012:20VRoeienDubbeltwee
 11:2512:25MZwemmen200 m Vlinderslag
 11:3012:30VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief11:3012:30MJudo-73 kg Lichtgewicht
 11:3012:30VSchermenDegen Individueel
 Nederlanders actief11:4012:40MRoeienVier zonder
 11:4512:45MHockeyAUS - RSA 6 - 0
 11:4912:49VZwemmen200 m Wisselslag Individueel

 Nederlanders actief12:0013:00MBoogschietenIndividueel
 12:1513:15VBasketbalCZE - TUR 58 - 61
 12:1513:15VHandbalKOR - DEN 25 - 24
 12:3013:30VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief12:3013:30MJudo-73 kg Lichtgewicht
 12:3013:30MTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisEnkelspel
 12:3013:30MTennisEnkelspel
 12:3013:30VVolleybalSRB - KOR 1 - 3
 12:5013:50VSchermenDegen Individueel

 13:0014:00MRoeienTwee zonder
 13:0014:00MZeilen49er
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenElliot 6m Match-Race
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenFinn
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenLaser
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenLaser Radial
 13:0014:00MZeilenStar
 Nederlanders actief13:1514:15FinalesMSchietenLuchtgeweer 10m
 13:3014:30FinalesVGewichtheffen-58 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief13:3014:30MJudo-73 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief13:3014:30PaardensportEventing Individueel
 13:3014:30PaardensportEventing Landenwedstrijd

 14:3015:30MBoksen-52 kg Vlieggewicht
 14:3015:30MKanovarenKano Slalom C2
 14:4515:45MHockeyESP - PAK 1 - 1

 15:0016:00VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief15:0016:00MJudo-73 kg Lichtgewicht
 15:1016:10VSchermenDegen Individueel
 15:1016:10VWaterpoloGBR - RUS 6 - 7
 15:1216:12VKanovarenKayak Slalom K1
 15:3016:30VBasketbalFRA - AUS 74 - 70
 15:3016:30VHandbalGBR - RUS 16 - 37
 15:3016:30VJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief15:3016:30MJudo-73 kg Lichtgewicht
 15:4516:45MBoksen-81 kg Lichtzwaargewicht
 15:4516:45VVolleybalDOM - RUS 1 - 3

 16:0017:00FinalesMSchoonspringenSynchroonspringen 10m toren
 16:3017:30VSchermenDegen Individueel
 16:3017:30VWaterpoloESP - CHN 11 - 6

 Nederlanders actief17:0018:00MHockeyNED - IND 3 - 2
 17:0018:00FinalesVJudo-57 kg Lichtgewicht
 Nederlanders actief17:1018:10FinalesMJudo-73 kg Lichtgewicht
 17:1518:15VHandbalFRA - ESP 18 - 18
 17:3018:30FinalesMTurnenMeerkamp Landenwedstrijd
 17:4518:45VBasketbalRUS - BRA 69 - 59
 17:4518:45VVolleybalUSA - BRA 3 - 1

 19:0020:00VSchermenDegen Individueel
 19:2020:20VWaterpoloITA - AUS 8 - 10

 20:0021:00MHockeyGBR - ARG 4 - 1
 20:3021:30VHandbalBRA - MNE 27 - 25
 20:3021:30VZwemmen200 m Vrije slag
 20:4021:40FinalesVSchermenDegen Individueel
 20:4021:40VWaterpoloHUN - USA 13 - 14
 Nederlanders actief20:4121:41FinalesMZwemmen200 m Vrije slag
 Nederlanders actief20:4921:49FinalesVZwemmen100 m Rugslag
 Nederlanders actief20:5621:56FinalesMZwemmen100 m Rugslag

 21:0022:00VBasketbalGBR - CAN 65 - 73
 21:0022:00VVolleybalITA - JPN 3 - 1
 Nederlanders actief21:1322:13FinalesVZwemmen100 m Schoolslag
 21:3022:30MZwemmen200 m Vlinderslag
 21:5122:51VZwemmen200 m Wisselslag Individueel
 Nederlanders actief21:5322:53VZwemmen100 m Rugslag

 22:1523:15VHandbalSWE - NOR 21 - 24
 22:1523:15MHockeyGER - BEL 2 - 1

 23:000:00VVolleybalGBR - ALG 3 - 2
 23:150:15VBasketbalANG - USA 38 - 90

Last Update: 23 juli 2016

(advertentie)
 
Updates
 

Deel Olympische Programma 30 jul

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Londen
Programma maandag 30 juli 2012
 
Updates

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

 
Olympisch Programma Londen 2012
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 30 jul
Rate Programma maandag 30 juli 2012 Olympische Spelen Londen 2012

Rating: 3.3/5 (180 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

Gewichtheffen12:00M-62 kg Vedergewicht
GoudPRKKim Un-guk
zilverCOLOscar Figueroa
bronsINAIrawan Eko Yuli

SchietenNederlanders actief14:15MLuchtgeweer 10m
GoudROUAlin Moldoveanu
zilverITANiccolo Campriani
bronsINDGagan Narang

Gewichtheffen14:30V-58 kg Lichtgewicht
GoudCHNLi Xueying
zilverTPEPimsiri Sirikaew
bronsUKRJulija Kalina

Schoonspringen17:00MSynchroonspringen 10m toren
GoudCHNCao/Zhang
zilverMEXGarcia/Sanchez
bronsUSABoudia/McCrory

Judo18:00V-57 kg Lichtgewicht
GoudJPNKaori Matsumoto
zilverROUCorina Caprioriu
bronsUSAMalloy

JudoNederlanders actief18:10M-73 kg Lichtgewicht
GoudRUSMansoer Isajev
zilverJPNRiki Nakaya
bronsMGLSainjargal
bronsFRAUgo Legrand

Turnen18:30MMeerkamp Landenwedstrijd
GoudCHNChina
zilverJPNJapan
bronsGBRGroot-BrittanniŽ

Schermen21:40VDegen Individueel
GoudUKRJana Sjemjakina
zilverGERBritta Heidemann
bronsCHNSun Yuji

ZwemmenNederlanders actief21:41M200 m Vrije slag
GoudFRAYannick Agnel
zilverKORPark Tae-Hwan
bronsCHNYang SUN

ZwemmenNederlanders actief21:49V100 m Rugslag
GoudUSAMelissa Franklin
zilverAUSEmily Seebohm
bronsJPNAya Terakawa

ZwemmenNederlanders actief21:56M100 m Rugslag
GoudUSAMatthew Grevers
zilverUSANicholas Thoman
bronsJPNRyosuke Irie

ZwemmenNederlanders actief22:13V100 m Schoolslag
GoudLTURuta Meilutyte
zilverUSARebecca Soni
bronsJPNSatomi Suzuki
 
(advertentie)