Programma vrijdag 3 augustus 2012 Londen

(advertentie)


Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 09:3010:30MHockeyAUS - ARG 2 - 2

 10:0011:00FinalesXBadmintonDubbelspel
 Nederlanders actief10:0011:00VBadmintonEnkelspel
 10:0011:00VBasketbalANG - CRO 56 - 75
 Nederlanders actief10:0011:00MBoogschietenIndividueel
 10:0011:00MSchietenGeweer Liggend 50m
 10:0011:00MSchietenSnelvuur Pistool 25m
 Nederlanders actief10:0011:00VVolleybalBeachvolleybal
 Nederlanders actief10:0011:00MVolleybalBeachvolleybal
 10:3011:30VHandbalANG - GBR 31 - 25
 Nederlanders actief10:3011:30MJudo+100 kg Zwaargewicht
 10:3011:30VJudo+78 kg Zwaargewicht
 10:3011:30FinalesMRoeienSkiff
 10:3011:30VVolleybalBRA - CHN 3 - 2

 Nederlanders actief11:0012:00MAtletiekKogelstoten
 11:0012:00FinalesMGewichtheffen-85 kg Lichtzwaargewicht
 Nederlanders actief11:0012:00PaardensportDressuur Individueel
 Nederlanders actief11:0012:00PaardensportDressuur Landenwedstrijd
 Nederlanders actief11:0012:00VTafeltennisTeam
 Nederlanders actief11:0012:00VZwemmen50 m Vrije Slag
 Nederlanders actief11:0512:05VAtletiekZevenkamp
 Nederlanders actief11:1012:10FinalesMRoeienDubbelvier
 Nederlanders actief11:2012:20FinalesMRoeienTwee zonder
 Nederlanders actief11:2312:23MZwemmen1500 m Vrije slag
 11:2512:25VAtletiekHink Stap Springen
 Nederlanders actief11:3012:30MJudo+100 kg Zwaargewicht
 11:3012:30VJudo+78 kg Zwaargewicht
 Nederlanders actief11:3012:30FinalesVRoeienDubbeltwee
 11:3012:30MSchermenSabel Team
 11:3012:30XTennisDubbelspel
 Nederlanders actief11:4012:40VAtletiek100 m
 Nederlanders actief11:4512:45MHockeyNED - NZL 5 - 1

 12:1513:15MAtletiek400 m Horden
 Nederlanders actief12:1513:15VAtletiekZevenkamp
 12:1513:15VBasketbalRUS - AUS 66 - 70
 12:1513:15VHandbalKOR - FRA 21 - 24
 12:2013:20MAtletiekKogelslingeren
 Nederlanders actief12:3013:30MJudo+100 kg Zwaargewicht
 12:3013:30VJudo+78 kg Zwaargewicht
 12:3013:30MSchermenSabel Team
 12:3013:30XTennisDubbelspel
 12:3013:30MTennisDubbelspel
 12:3013:30VVolleybalJPN - RUS 3 - 1
 Nederlanders actief12:5013:50VZwemmen4 x 100 m Wisselslag Estafette

 13:0014:00VAtletiek400 m
 13:0014:00FinalesMSchietenGeweer Liggend 50m
 13:0014:00VTennisEnkelspel
 13:0014:00MTennisEnkelspel
 13:0014:00VVoetbalFRA - SWE 2 - 1
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilen470
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilen470
 13:0014:00MZeilen49er
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenElliot 6m Match-Race
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenFinn
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenLaser
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenLaser Radial
 13:0014:00MZeilenStar
 Nederlanders actief13:0414:04MZwemmen4 x 100 m Wisselslag Estafette
 13:2514:25MTennisDubbelspel
 13:2514:25VTennisDubbelspel
 13:2514:25MTennisEnkelspel
 13:2514:25VTennisEnkelspel
 13:3014:30FinalesVGewichtheffen-75 kg Zwaargewicht
 Nederlanders actief13:3014:30MJudo+100 kg Zwaargewicht
 13:3014:30MSchermenSabel Team

 14:3015:30MBadmintonEnkelspel
 14:3015:30MBoksen-52 kg Vlieggewicht
 14:4515:45MHockeyGER - IND 5 - 2

 Nederlanders actief15:0016:00MBoogschietenIndividueel
 Nederlanders actief15:0016:00MJudo+100 kg Zwaargewicht
 15:0016:00VJudo+78 kg Zwaargewicht
 15:0016:00XTennisDubbelspel
 15:0016:00MTrampolineTrampoline
 15:1016:10VWaterpoloGBR - ITA 5 - 10
 15:2516:25XTennisDubbelspel
 15:3016:30VBasketbalBRA - CAN 73 - 79
 15:3016:30MBoksen-69 kg Weltergewicht
 15:3016:30VHandbalCRO - MNE 27 - 26
 Nederlanders actief15:3016:30MJudo+100 kg Zwaargewicht
 15:3016:30VJudo+78 kg Zwaargewicht
 15:3016:30FinalesMSchermenSabel Team
 15:3016:30FinalesMSchietenSnelvuur Pistool 25m
 15:3016:30VSchoonspringen3m Plank
 15:3016:30VVoetbalUSA - 2 - 0
 15:4416:44MTrampolineTrampoline
 15:4516:45VVolleybalTUR - KOR 3 - 2
 Nederlanders actief15:5216:52MBoogschietenIndividueel

 Nederlanders actief16:2117:21FinalesMBoogschietenIndividueel
 16:2617:26FinalesMTrampolineTrampoline
 16:3017:30VWaterpoloESP - HUN 13 - 11

 17:0018:00MHockeyGBR - PAK 4 - 1
 17:0018:00FinalesVJudo+78 kg Zwaargewicht
 17:0018:00VWielrennenBaan Keirin
 Nederlanders actief17:1018:10FinalesMJudo+100 kg Zwaargewicht
 17:1518:15VHandbalRUS - BRA 31 - 27
 Nederlanders actief17:1818:18MWielrennenBaan Teamachtervolging
 17:4318:43VWielrennenBaan Keirin
 17:4518:45VBasketbalTUR - CHN 82 - 55
 17:4518:45VVolleybalGBR - DOM 0 - 3
 Nederlanders actief17:5618:56VWielrennenBaan Teamachtervolging

 18:0019:00VVoetbalCAN - GBR 2 - 0
 18:1519:15VTennisDubbelspel
 18:4619:46VWielrennenBaan Keirin
 Nederlanders actief18:5919:59FinalesMWielrennenBaan Teamachtervolging

 19:2020:20VWaterpoloRUS - AUS 8 - 11
 19:3820:38FinalesVWielrennenBaan Keirin

 Nederlanders actief20:0021:00VAtletiekZevenkamp
 20:0021:00MHockeyRSA - ESP 2 - 3
 Nederlanders actief20:0021:00FinalesVZwemmen200 m Rugslag
 Nederlanders actief20:0521:05VAtletiek100 m
 Nederlanders actief20:1021:10VAtletiekDiscuswerpen
 20:3021:30VHandbalESP - SWE 25 - 24
 20:3021:30VVoetbalJPN - BRA 2 - 0
 Nederlanders actief20:3821:38FinalesMZwemmen100 m Vlinderslag
 20:4021:40VWaterpoloCHN - USA 6 - 7
 20:4521:45FinalesVZwemmen800 m Vrije slag
 20:5021:50MAtletiekVerspringen

 21:0022:00VBasketbalFRA - GBR 80 - 77
 21:0022:00VVolleybalUSA - SRB 3 - 0
 21:0522:05MAtletiek1500 m
 21:0922:09FinalesMZwemmen50 m Vrije slag
 Nederlanders actief21:2522:25VZwemmen50 m Vrije Slag
 Nederlanders actief21:3022:30FinalesMAtletiekKogelstoten
 Nederlanders actief21:4522:45VAtletiekZevenkamp

 22:1523:15VHandbalDEN - NOR 29 - 30
 22:1523:15MHockeyBEL - KOR 2 - 1
 22:2523:25FinalesVAtletiek10000 m
 22:2523:25MAtletiek3000 m Steeplechase

 23:000:00VVolleybalALG - ITA 0 - 3
 23:150:15VBasketbalCZE - USA 61 - 88

Last Update: 23 juli 2016

(advertentie)
 
Updates
 

Deel Olympische Programma 3 aug

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Londen
Programma vrijdag 3 augustus 2012
 
Updates

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

 
Olympisch Programma Londen 2012
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 3 aug
Rate Programma vrijdag 3 augustus 2012 Olympische Spelen Londen 2012

Rating: 3.1/5 (139 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

Badminton11:00MixDubbelspel
GoudCHNZhang/Zhao
zilverCHNXu/Ma
bronsDENFischer/Pedersen

Roeien11:30MSkiff
GoudNZLMahť Drysdale
zilverCZEOndrej Synek
bronsGBRAlan Campbell

Gewichtheffen12:00M-85 kg Lichtzwaargewicht
GoudPOLAdrian Zielinski
zilverRUSApti Aoechadov
bronsIRIKianoush Rostami

RoeienNederlanders actief12:10MDubbelvier
GoudGERDuitsland
zilverCROKroatiŽ
bronsAUSAustraliŽ

RoeienNederlanders actief12:20MTwee zonder
GoudNZLMurray/Bond
zilverFRAChardin/Mortelette
bronsGBRNash/Satch

RoeienNederlanders actief12:30VDubbeltwee
GoudGBRWatkins/Grainger
zilverAUSCrow/Pratley
bronsPOLFularczyk/Michalska

Schieten14:00MGeweer Liggend 50m
GoudBLRSergei Martinov
zilverBELLionel Cox
bronsSLORajmond Debevec

Gewichtheffen14:30V-75 kg Zwaargewicht
GoudKAZSvetlana Podobedova
zilverRUSNatalja Sabolotnaja
bronsBLRIrina Koelesja

Schermen16:30MSabel Team
GoudKORZuid-Korea
zilverROURoemeniŽ
bronsITAItaliŽ

Schieten16:30MSnelvuur Pistool 25m
GoudCUBLeuris Pupo
zilverINDVijay Kumar
bronsCHNDing Feng

BoogschietenNederlanders actief17:21MIndividueel
GoudKOROh Jin Hyek
zilverJPNTakaharu Furukawa
bronsCHNDai Xiaoxiang

Trampoline17:26MTrampoline
GoudCHNDong Dong
zilverRUSDmitri Oesjakov
bronsCHNLu Chunlong

Judo18:00V+78 kg Zwaargewicht
GoudCUBIdalys Ortiz
zilver1Mika Sugimoto
bronsCHNWen Tong

JudoNederlanders actief18:10M+100 kg Zwaargewicht
GoudFRATeddy Riner
zilverRUSAlexander Mikhaylin
bronsGERTŲlzer

WielrennenNederlanders actief19:59MBaan Teamachtervolging
GoudGBRGroot-BrittanniŽ
zilverAUSAustraliŽ
bronsNZLNieuw-Zeeland

Wielrennen20:38VBaan Keirin
GoudGBRVictoria Pendleton
zilverCHNGuo Shuang
bronsHKGLee Wai Sze

ZwemmenNederlanders actief21:00V200 m Rugslag
GoudUSAMelissa Franklin
zilverRUSAnastasia Zoejeva
bronsUSAElizabeth Beisel

ZwemmenNederlanders actief21:38M100 m Vlinderslag
GoudUSAMichael Phelps
zilverRSAChad le Clos
zilverRUSJevgeny Korotysjkin

Zwemmen21:45V800 m Vrije slag
GoudUSAKatie Ledecky
zilverESPMireia Belmonte
bronsGBRRebecca Adlington

Zwemmen22:09M50 m Vrije slag
GoudFRAFlorent Manaudou
zilverUSACullen Jones
bronsBRACesar Cielo

AtletiekNederlanders actief22:30MKogelstoten
GoudPOLTomasz Majewski
zilverGERDavid Storl
bronsUSAReese Hoffa

Atletiek23:25V10000 m
GoudETHTirunesh Dibaba
zilverKENSally Kipyego
bronsKENVivian Cheruiyot
 
(advertentie)