Programma zondag 29 juli 2012 Londen

(advertentie)


Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 Nederlanders actief09:0010:00VVolleybalBeachvolleybal
 Nederlanders actief09:0010:00MVolleybalBeachvolleybal
 09:3010:30VHockeyNZL - AUS 1 - 0

 10:0011:00MBadmintonDubbelspel
 10:0011:00XBadmintonDubbelspel
 10:0011:00VBadmintonDubbelspel
 10:0011:00MBadmintonEnkelspel
 Nederlanders actief10:0011:00VBadmintonEnkelspel
 10:0011:00MBasketbalNGR - TUN 60 - 56
 10:0011:00VBoogschietenTeam
 10:0011:00VSchietenKleiduivenschieten Skeet
 10:0011:00VSchietenLuchtpistool 10m
 10:3011:30MHandbalISL - ARG 31 - 25
 10:3011:30VJudo-52 kg Half lichtgwicht
 10:3011:30MJudo-66 kg Half Lightweight
 10:3011:30MRoeienDubbeltwee
 10:3011:30MVolleybalGBR - BUL 0 - 3
 Nederlanders actief10:4011:40MRoeienLichte vier zonder
 10:5011:50MRoeienSkiff

 11:0012:00FinalesMGewichtheffen-56 kg Bantamgewicht
 Nederlanders actief11:0012:00PaardensportEventing Individueel
 11:0012:00PaardensportEventing Landenwedstrijd
 Nederlanders actief11:0012:00VTafeltennisEenkelspel
 11:0012:00MTafeltennisEnkelspel
 11:0012:00MWaterpoloGRE - CRO 6 - 8
 11:2012:20VRoeienSkiff
 Nederlanders actief11:2012:20MZwemmen200 m Vrije slag
 11:3012:30VJudo-52 kg Half lichtgwicht
 11:3012:30MJudo-66 kg Half Lightweight
 11:3012:30MSchermenSabel Individueel
 Nederlanders actief11:4012:40VRoeienLichte Dubbeltwee
 Nederlanders actief11:4512:45VHockeyNED - BEL 3 - 0
 Nederlanders actief11:5112:51VZwemmen100 m Schoolslag

 12:1013:10MRoeienLichte Dubbeltwee
 Nederlanders actief12:1313:13MZwemmen100 m Rugslag
 12:1513:15MBasketbalBRA - AUS 75 - 71
 12:1513:15MHandbalCRO - KOR 31 - 21
 12:2013:20MWaterpoloKAZ - ESP 6 - 14
 12:3013:30VJudo-52 kg Half lichtgwicht
 12:3013:30MJudo-66 kg Half Lightweight
 12:3013:30MSchermenSabel Individueel
 Nederlanders actief12:3013:30MTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisEnkelspel
 Nederlanders actief12:3013:30MTennisEnkelspel
 12:3013:30MVolleybalRUS - GER 3 - 0
 Nederlanders actief12:3313:33VZwemmen400 m Vrije slag
 12:4513:45FinalesVSchietenLuchtpistool 10m
 Nederlanders actief12:5013:50VRoeienAcht

 Nederlanders actief13:0014:00VTurnenMeerkamp Individueel
 13:0014:00MVoetbalEGY - NZL 1 - 1
 Nederlanders actief13:0014:00FinalesVWielrennenWegwedstrijd
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenElliot 6m Match-Race
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenFinn
 13:0014:00MZeilenStar
 13:3014:30FinalesVGewichtheffen-53 kg Vedergewicht
 13:3014:30MJudo-66 kg Half Lightweight

 14:1015:10MSchermenSabel Individueel
 14:3015:30MBoksen-60 kg Lichtgewicht
 14:3015:30MKanovarenKano Slalom C1
 14:4515:45VHockeyCHN - KOR 4 - 0

 15:0016:00VJudo-52 kg Half lichtgwicht
 15:0016:00MJudo-66 kg Half Lightweight
 15:0016:00FinalesVSchietenKleiduivenschieten Skeet
 15:1016:10MSchermenSabel Individueel
 15:1016:10MWaterpoloITA - AUS 8 - 5
 15:2416:24MKanovarenKayak Slalom K1
 15:3016:30MBasketbalUSA - FRA 98 - 71
 15:3016:30MHandbalSWE - TUN 28 - 21
 15:3016:30VJudo-52 kg Half lichtgwicht
 15:3016:30MJudo-66 kg Half Lightweight
 15:3016:30MVoetbalMEX - GAB 2 - 0
 15:4516:45MVolleybalAUS - ARG 0 - 3

 16:0017:00MBoksen-69 kg Weltergewicht
 16:0017:00VBoogschietenTeam
 16:0017:00FinalesVSchoonspringenSynchroonspringen 3m plank
 16:0017:00MVoetbalBRA - BLR 3 - 1
 16:3017:30MWaterpoloHUN - SRB 19 - 14

 17:0018:00VHockeyARG - RSA 7 - 1
 17:0018:00FinalesVJudo-52 kg Half lichtgwicht
 17:1018:10FinalesMJudo-66 kg Half Lightweight
 17:1518:15MHandbalESP - SRB 26 - 21
 17:4018:40VBoogschietenTeam
 17:4518:45MBasketbalESP - CHN 97 - 81
 17:4518:45MVolleybalUSA - SRB 3 - 0

 18:0019:00MVoetbalJPN - MAR 1 - 0
 18:0019:00MVoetbalSEN - URU 2 - 0
 18:1519:15MVoetbalKOR - SUI 2 - 1

 19:0020:00MSchermenSabel Individueel
 19:2020:20MWaterpoloROU - GBR 13 - 4
 19:3320:33FinalesVBoogschietenTeam
 19:5020:50FinalesMSchermenSabel Individueel

 20:0021:00VHockeyGBR - JPN 4 - 0
 20:3021:30MHandbalFRA - GBR 44 - 15
 Nederlanders actief20:3021:30FinalesVZwemmen100 m Vlinderslag
 Nederlanders actief20:3721:37MZwemmen200 m Vrije slag
 20:4021:40MWaterpoloMNE - USA 7 - 8
 20:4521:45MVoetbalESP - HON 0 - 1
 20:4521:45MVoetbalGBR - 3 - 1
 Nederlanders actief20:4821:48VZwemmen100 m Schoolslag

 21:0022:00MBasketbalRUS - GBR 95 - 75
 21:0022:00MVolleybalITA - POL 1 - 3
 Nederlanders actief21:0822:08FinalesMZwemmen100 m Schoolslag
 Nederlanders actief21:1522:15FinalesVZwemmen400 m Vrije slag
 Nederlanders actief21:2522:25MZwemmen100 m Rugslag
 21:5422:54FinalesMZwemmen4 x 100 m Vrije slag Estafette

 22:1523:15MHandbalHUN - DEN 25 - 27
 22:1523:15VHockeyGER - USA 2 - 1

 23:000:00MVolleybalBRA - TUN 3 - 0
 23:150:15MBasketbalARG - 102 - 79

Last Update: 23 juli 2016

(advertentie)
 
Updates
 

Deel Olympische Programma 29 jul

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Londen
Programma zondag 29 juli 2012
 
Updates

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

 
Olympisch Programma Londen 2012
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 29 jul
Rate Programma zondag 29 juli 2012 Olympische Spelen Londen 2012

Rating: 3.3/5 (151 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

Gewichtheffen12:00M-56 kg Bantamgewicht
GoudPRKOm Yun-chol
zilverCHNWu Jingbiao
bronsAZEValentin Hristov

Schieten13:45VLuchtpistool 10m
GoudCHNGuo Wenjun
zilverFRACeline Goberville
bronsUKROlena Kostevitsj

WielrennenNederlanders actief14:00VWegwedstrijd
GoudNEDMarianne Vos
zilverGBRElizabeth Armitstead
bronsRUSOlga Zabelinskaja

Gewichtheffen14:30V-53 kg Vedergewicht
GoudKAZZoelfija Tsjinsjanlo
zilverTPEHsu Shu-Ching
bronsMDACristina Iovu

Schieten16:00VKleiduivenschieten Skeet
GoudUSAKimberly Rhode
zilverCHNWei Ning
bronsSVKDanka Bartekova

Schoonspringen17:00VSynchroonspringen 3m plank
GoudCHNHe/Wu
zilverUSABryant/Johnston
bronsCANAbel/Heymans

Judo18:00V-52 kg Half lichtgwicht
GoudPRKAn Kum-ae
zilverCUBYanet Bermoy Acosta
bronsFRAGneto
bronsITAForciniti

Judo18:10M-66 kg Half Lightweight
GoudGEOLasha Shavdatuashvili
zilverHUNMiklos Ungvari
bronsJPNEbinuma

Boogschieten20:33VTeam
GoudKORZuid-Korea
zilverCHNChina
bronsJPNJapan

Schermen20:50MSabel Individueel
GoudHUNAron Szilagyi
zilverITADiego Occhiuzzi
bronsRUSNikolaj Kovalev

ZwemmenNederlanders actief21:30V100 m Vlinderslag
GoudUSADana Vollmer
zilverCHNLu Ying
bronsAUSAlicia Coutts

ZwemmenNederlanders actief22:08M100 m Schoolslag
GoudRSACameron v.d.Burgh
zilverAUSChristian Sprenger
bronsUSABrendan Hansen

ZwemmenNederlanders actief22:15V400 m Vrije slag
GoudFRACamille Muffat
zilverUSAAllison Schmitt
bronsGBRRebecca Adlington

Zwemmen22:54M4 x 100 m Vrije slag Estafette
GoudFRAFrankrijk
zilverUSAVerenigde Staten
bronsRUSRusland
 
(advertentie)