Programma dinsdag 31 juli 2012 Londen

(advertentie)


Toon alleen de tijden van de Nederlanders in actie
Toon alleen de tijden van de Belgen in actie
Toon de tijden van een specifieke sport

 09:3010:30VHockeyRSA - NZL 1 - 4
 Nederlanders actief09:3010:30VHockeyNED - JPN 3 - 2

 10:0011:00MBadmintonDubbelspel
 10:0011:00XBadmintonDubbelspel
 10:0011:00VBadmintonDubbelspel
 10:0011:00MBadmintonEnkelspel
 Nederlanders actief10:0011:00VBadmintonEnkelspel
 10:0011:00MBasketbalCHN - RUS 54 - 73
 10:0011:00MSchietenKleiduivenschieten Skeet
 Nederlanders actief10:0011:00MZwemmen100 m Vrije slag
 10:3011:30MHandbalTUN - ISL 22 - 32
 Nederlanders actief10:3011:30VJudo-63 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief10:3011:30MJudo-81 kg Half middengewicht
 10:3011:30MVolleybalSRB - TUN 3 - 1
 Nederlanders actief10:5011:50VRoeienDubbeltwee
 Nederlanders actief10:5011:50VRoeienLichte Dubbeltwee

 11:0012:00FinalesMGewichtheffen-69 kg Lichtgewicht
 11:0012:00MRoeienSkiff
 Nederlanders actief11:0012:00MRoeienVier zonder
 Nederlanders actief11:0012:00VTafeltennisEenkelspel
 11:0012:00MTafeltennisEnkelspel
 11:0012:00MWaterpoloSRB - GBR 21 - 7
 11:2512:25VZwemmen200 m Vlinderslag
 Nederlanders actief11:3012:30VJudo-63 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief11:3012:30MJudo-81 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief11:3012:30PaardensportEventing Individueel
 11:3012:30FinalesPaardensportEventing Landenwedstrijd
 11:3012:30MRoeienLichte Dubbeltwee
 11:3012:30MSchermenFloret Individueel
 11:4712:47MZwemmen200 m Schoolslag
 Nederlanders actief11:5012:50VRoeienAcht

 12:1513:15MBasketbalAUS - ESP 70 - 82
 12:1513:15MHandbalKOR - HUN 19 - 22
 12:1713:17MZwemmen4 x 200 m Vrije slag Estafette
 12:2013:20MWaterpoloUSA - ROU 10 - 8
 Nederlanders actief12:3013:30VJudo-63 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief12:3013:30MJudo-81 kg Half middengewicht
 12:3013:30MTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisDubbelspel
 12:3013:30VTennisEnkelspel
 12:3013:30MTennisEnkelspel
 12:3013:30MVolleybalPOL - BUL 1 - 3
 12:4013:40VRoeienSkiff
 12:5013:50MSchermenFloret Individueel

 13:0014:00MZeilen49er
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenElliot 6m Match-Race
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenFinn
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenLaser
 Nederlanders actief13:0014:00VZeilenLaser Radial
 13:0014:00VZeilenRS-X
 Nederlanders actief13:0014:00MZeilenRS-X
 13:0014:00MZeilenStar
 13:2014:20MRoeienDubbeltwee
 13:3014:30FinalesVGewichtheffen-63 kg Middengewicht
 Nederlanders actief13:3014:30MJudo-81 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief13:4014:40MRoeienLichte vier zonder

 14:3015:30MBoksen-49 kg Lichtvlieggewicht
 14:3015:30MKanovarenKano Slalom C1
 14:4515:45VHockeyBEL - CHN 0 - 0

 Nederlanders actief15:0016:00VJudo-63 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief15:0016:00MJudo-81 kg Half middengewicht
 15:0016:00FinalesMSchietenKleiduivenschieten Skeet
 15:1016:10MSchermenFloret Individueel
 15:1016:10MWaterpoloMNE - HUN 11 - 10
 15:3016:30MBasketbal 72 - 53
 15:3016:30MHandbalGBR - SWE 19 - 41
 Nederlanders actief15:3016:30VJudo-63 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief15:3016:30MJudo-81 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief15:3016:30FinalesPaardensportEventing Individueel
 15:3016:30VVoetbalCAN - SWE 2 - 2
 15:3016:30VVoetbalJPN - RSA 0 - 0
 15:4516:45MBoksen-64 kg Lichtweltergewicht
 15:4516:45MVolleybalITA - ARG 3 - 1

 16:0017:00FinalesVSchoonspringenSynchroonspringen 10m toren
 16:0617:06FinalesMKanovarenKano Slalom C1
 16:3017:30MSchermenFloret Individueel
 Nederlanders actief16:3017:30MVolleybalBeachvolleybal
 16:3017:30MWaterpoloCRO - ESP 8 - 7

 17:0018:00VHockeyGBR - KOR 5 - 3
 Nederlanders actief17:0018:00FinalesVJudo-63 kg Half middengewicht
 Nederlanders actief17:0018:00VTafeltennisEenkelspel
 Nederlanders actief17:1018:10FinalesMJudo-81 kg Half middengewicht
 17:1518:15MHandbalSRB - CRO 23 - 31
 17:3018:30FinalesVTurnenMeerkamp Landenwedstrijd
 Nederlanders actief17:3018:30VVolleybalBeachvolleybal
 17:4518:45MBasketbalGBR - BRA 62 - 67
 17:4518:45MVolleybalUSA - GER 3 - 0

 18:1519:15VVoetbalFRA - COL 1 - 0
 18:1519:15VVoetbalUSA - PRK 1 - 0

 19:0020:00MSchermenFloret Individueel
 19:2020:20MWaterpoloAUS - KAZ 7 - 4

 20:0021:00VHockeyARG - USA 0 - 1
 20:1021:10FinalesMSchermenFloret Individueel
 20:3021:30MHandbalDEN - ESP 24 - 23
 Nederlanders actief20:3021:30MZwemmen100 m Vrije slag
 Nederlanders actief20:3921:39FinalesVZwemmen200 m Vrije slag
 20:4021:40MWaterpoloGRE - ITA 7 - 7
 20:4521:45VVoetbalGBR - BRA 1 - 0
 20:4521:45VVoetbalNZL - CMR 3 - 1
 20:4721:47FinalesMZwemmen200 m Vlinderslag
 20:5521:55VZwemmen200 m Vlinderslag

 21:0022:00MBasketbalFRA - ARG 71 - 64
 21:0022:00MVolleybalGBR - AUS 0 - 3
 21:1722:17MZwemmen200 m Schoolslag
 21:3922:39FinalesVZwemmen200 m Wisselslag Individueel
 21:4722:47FinalesMZwemmen4 x 200 m Vrije slag Estafette

 22:1523:15MHandbalARG - FRA 20 - 32
 22:1523:15VHockeyGER - AUS 1 - 3

 23:000:00MVolleybalBRA - RUS 3 - 0
 23:150:15MBasketbalTUN - USA 63 - 110

Last Update: 23 juli 2016

(advertentie)
 
Updates
 

Deel Olympische Programma 31 jul

FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische Spelen Londen
Programma dinsdag 31 juli 2012
 
Updates

Nederlanders in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

Belgen in actie vandaag

 
Olympisch Programma Londen 2012
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan
 
Rate Programma OS 31 jul
Rate Programma dinsdag 31 juli 2012 Olympische Spelen Londen 2012

Rating: 3.4/5 (146 stemmen)

Finales van vandaag
Finales van vandaag

Gewichtheffen12:00M-69 kg Lichtgewicht
GoudCHNLin Qingfeng
zilverINATriyat.Triyatno
bronsROURazvan Martin

Paardensport12:30Eventing Landenwedstrijd
GoudGERDuitsland
zilverGBRGroot-BrittanniŽ
bronsNZLNieuw-Zeeland

Gewichtheffen14:30V-63 kg Middengewicht
GoudKAZMaija Maneza
zilverRUSSvetlana Tsaroekajeva
bronsCANChristine Girard

Schieten16:00MKleiduivenschieten Skeet
GoudUSAVincent Hancock
zilverDENAnders Golding
bronsQATNasser Al-Attiyah

PaardensportNederlanders actief16:30Eventing Individueel
GoudGERMichael Jung, Sam
zilverSWESara Algotsson, Wega
bronsGERSandra Auffarth, Opgun L

Schoonspringen17:00VSynchroonspringen 10m toren
GoudCHNChen/Wang
zilverMEXEspinosa/Orozco
bronsCANBenfeito/Filion

Kanovaren17:06MKano Slalom C1
GoudFRATony Estanguet
zilverGERSideris Tasiadis
bronsSVKMichal Martikan

JudoNederlanders actief18:00V-63 kg Half middengewicht
GoudSLOUrska Zolnir
zilverCHNXu Lili
bronsJPNUeno
bronsKORJoung

JudoNederlanders actief18:10M-81 kg Half middengewicht
GoudKORKim Jae-bum
zilverGEROle Bischof
bronsRUSNifontov
bronsCANValois-Fortier

Turnen18:30VMeerkamp Landenwedstrijd
GoudUSAVerenigde Staten
zilverRUSRusland
bronsROURoemeniŽ

Schermen21:10MFloret Individueel
GoudCHNLei Sheng
zilverEGYAlaaeldin Abouelkassem
bronsKORChoy Byung-chul

ZwemmenNederlanders actief21:39V200 m Vrije slag
GoudUSAAllison Schmitt
zilverFRACamille Muffat
bronsAUSBronte Barratt

Zwemmen21:47M200 m Vlinderslag
GoudRSAChad le Clos
zilverUSAMichael Phelps
bronsJPNTakeshi Matsuda

Zwemmen22:39V200 m Wisselslag Individueel
GoudCHNYe Shiwen
zilverAUSAlicia Coutts
bronsUSACaitlin Leverenz

Zwemmen22:47M4 x 200 m Vrije slag Estafette
GoudUSAVerenigde Staten
zilverFRAFrankrijk
bronsCHNChina
 
(advertentie)