(advertentie)

Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Zeilen Laser Radial vrouwen

Marit Bouwmeester: Olympisch Kampioen 2016 Laser Radial
Olympisch Kampioen Laser Radial Rio 2016: Marit Bouwmeester

Einduitslag Laser Radial

PlaatsLandAthleteR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10MDTijd
1NED NEDBOUWMEESTER Marit6414416613521461
2IRL IRLMURPHY Annalise11347521712671067
3DEN DENRINDOM Anne-Marie5838331462231671
4BEL BELVAN ACKER Evi2122291615112151278
5FIN FINTENKANEN Tuula4168.621431382141886.6
6SWE SWEOLSSON Josefin175717743142010690
7LTU LTUSCHEIDT Gintare381881251221411890
8GBR GBRYOUNG Alison1317122669710161293
9AUS AUSSTODDART Ashley86162811112311786107
10USA USARAILEY Paige15292127252425422131
Lokale Rio tijden gebruiken.

Programma
Nederlanders en Belgens actief8 aug18:00Race 1 & Race 2  
Nederlanders en Belgens actief9 aug18:00Race 3 & Race 4  
Nederlanders en Belgens actief10 aug18:00Race 5 & Race 6  
Nederlanders en Belgens actief12 aug18:00Race 7 & Race 8  
Nederlanders en Belgens actief13 aug18:00Race 9 & Race 10  
Nederlanders en Belgens actief16 aug18:00FinaleMedal Race  


Update 13 aug: Marit Bouwmeester wordt 2e in tiende race voor haar concurrenten en vergoot lichtjes haar voorsprong. Marit is nog steeds op weg naar GOUD in de Laser Radial, het eerste in een Nederlandse boot sinds 80 jaar. Bouwmeester heeft tijdens de medal race maandag genoeg aan de vierde plaats voor GOUD
Update 15 aug: Marit Bouwmeester moet nog even wachten op haar GOUDEN het zeilen is afgelast voor vandaag
Update 16 aug: Marit Bouwmeester maakte het heel spannend maar pakt GOUD in de laser radial. Voor heteerst in 80 jaar een gouden medaille bij het zeilen in een boot


Deelnemers:
 

Nederlanders actief bij de Olympische Laser Radial vrouwen

Belgen actief bij de Olympische Laser Radial vrouwen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)
Olympisch Kampioen 2016
Laser Radial
Marit Bouwmeester

goud spelen Rio 2016  Marit Bouwmeester  Marit Bouwmeester NED
zilver spelen Rio 2016  Annalise Murphy  Annalise Murphy IRL
brons spelen Rio 2016  Anne-Marie Rindom  Anne-Marie Rindom DEN
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Zeilen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Xu LijiaXu Lijia CHN
zilver spelen Rio 2016MARIT BOUWMEESTERMARIT BOUWMEESTER NED
brons spelen Rio 2016Evi van AckerEvi van Acker BEL
Laser Radial in Londen 2012
 

Rating: 4.5/5 (43 stemmen)

(advertentie)
Programma Rio 2016
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan