DSfg 1 Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Zeilen Laser Radial vrouwen

Olympisch Zeilen Rio 2016 Discipline: Laser Radial

(advertentie)

Marit Bouwmeester: Olympisch Kampioen 2016 Laser Radial
Olympisch Kampioen Laser Radial Rio 2016: Marit Bouwmeester

Einduitslag Laser Radial

PlaatsLandAthleteR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10MDTijd
1NED NEDBOUWMEESTER Marit6414416613521461
2IRL IRLMURPHY Annalise11347521712671067
3DEN DENRINDOM Anne-Marie5838331462231671
4BEL BELVAN ACKER Evi2122291615112151278
5FIN FINTENKANEN Tuula4168.621431382141886.6
6SWE SWEOLSSON Josefin175717743142010690
7LTU LTUSCHEIDT Gintare381881251221411890
8GBR GBRYOUNG Alison1317122669710161293
9AUS AUSSTODDART Ashley86162811112311786107
10USA USARAILEY Paige15292127252425422131

Programma
Nederlanders en Belgens actief08 aug13:0018:00 Race 2  
Nederlanders en Belgens actief09 aug13:0018:00 Race 4  
Nederlanders en Belgens actief10 aug13:0018:00 Race 6  
Nederlanders en Belgens actief12 aug13:0018:00 Race 8  
Nederlanders en Belgens actief13 aug13:0018:00 Race 10  
Nederlanders en Belgens actief16 aug13:0018:00FinaleMedal Race  


Update 13-08 21:32: Marit Bouwmeester wordt 2e in tiende race voor haar concurrenten en vergoot lichtjes haar voorsprong. Marit is nog steeds op weg naar GOUD in de Laser Radial, het eerste in een Nederlandse boot sinds 80 jaar. Bouwmeester heeft tijdens de medal race maandag genoeg aan de vierde plaats voor GOUD
Update 15-08 21:16: Marit Bouwmeester moet nog even wachten op haar GOUDEN het zeilen is afgelast voor vandaag
Update 16-08 18:33: Marit Bouwmeester maakte het heel spannend maar pakt GOUD in de laser radial. Voor heteerst in 80 jaar een gouden medaille bij het zeilen in een boot


(advertentie)
 

Nederlanders actief bij de Olympische Laser Radial vrouwen

Belgen actief bij de Olympische Laser Radial vrouwen

Deel Laser Radial
FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische spelen Rio 2016 Laser Radial
Olympisch Kampioen 2016
Laser Radial
Marit Bouwmeester

goud spelen Rio 2016  Marit Bouwmeester  Marit Bouwmeester NED
zilver spelen Rio 2016  Annalise Murphy  Annalise Murphy IRL
brons spelen Rio 2016  Anne-Marie Rindom  Anne-Marie Rindom DEN
(advertentie)
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Zeilen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Xu LijiaXu Lijia CHN
zilver spelen Rio 2016MARIT BOUWMEESTERMARIT BOUWMEESTER NED
brons spelen Rio 2016Evi van AckerEvi van Acker BEL
Laser Radial in Londen 2012
 
Rate Laser Radial
Rate Olympische spelen Rio 2016 Laser Radial

Rating: 3.2/5 (174 stemmen)

Laser Radial
Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan