(advertentie)

Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Zeilen Laser mannen

Tom Burton: Olympisch Kampioen 2016 Laser
Olympisch Kampioen Laser Rio 2016: Tom Burton

Einduitslag Laser

PlaatsLandAthleteR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10MDTijd
1AUS AUSBURTON Tom17821091472114673
2CRO CROSTIPANOVIC Tonci1571267289731875
3NZL NZLMEECH Sam193561417136121885
4BRA BRASCHEIDT Robert231274112452611289
5FRA FRABERNAZ Jean Baptiste1110417547315192490
6GBR GBRTHOMPSON Nick8179152124762216103
7CYP CYPKONTIDES Pavlos7311142568149812104
8GUA GUAMAEGLI Juan Ignacio181437162518173714117
9NED NEDVAN SCHAARDENBURG Rutger32124814224212410118
10ARG ARGALSOGARAY Julio4214124471216142022129
Lokale Rio tijden gebruiken.

Programma
Nederlanders en Belgens actief8 aug18:00Race 1 & Race 2  
Nederlanders en Belgens actief9 aug18:00Race 3 & Race 4  
Nederlanders en Belgens actief10 aug18:00Race 5 & Race 6  
Nederlanders en Belgens actief12 aug18:00Race 7 & Race 8  
Nederlanders en Belgens actief13 aug18:00Race 9 & Race 10  
Nederlanders en Belgens actief16 aug18:50FinaleMedal Race  



Deelnemers:
 

Nederlanders actief bij de Olympische Laser mannen

Belgen actief bij de Olympische Laser mannen

FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)
Olympisch Kampioen 2016
Laser
Tom Burton

goud spelen Rio 2016  Tom Burton  Tom Burton AUS
zilver spelen Rio 2016  Tonci Stipanovic  Tonci Stipanovic CRO
brons spelen Rio 2016  Sam Meech  Sam Meech NZL
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Zeilen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Tom SlingsbyTom Slingsby AUS
zilver spelen Rio 2016Pavlos KontidesPavlos Kontides CYP
brons spelen Rio 2016Rasmus MygrenRasmus Mygren SWE
Laser in Londen 2012
 

Rating: 4.2/5 (48 stemmen)

(advertentie)
Programma Rio 2016
Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Subject
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan