DSfg 1 Olympische Spelen Rio 2016. Resultaten Zeilen Laser mannen

Olympisch Zeilen Rio 2016 Discipline: Laser

(advertentie)

Tom Burton: Olympisch Kampioen 2016 Laser
Olympisch Kampioen Laser Rio 2016: Tom Burton

Einduitslag Laser

PlaatsLandAthleteR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10MDTijd
1AUS AUSBURTON Tom17821091472114673
2CRO CROSTIPANOVIC Tonci1571267289731875
3NZL NZLMEECH Sam193561417136121885
4BRA BRASCHEIDT Robert231274112452611289
5FRA FRABERNAZ Jean Baptiste1110417547315192490
6GBR GBRTHOMPSON Nick8179152124762216103
7CYP CYPKONTIDES Pavlos7311142568149812104
8GUA GUAMAEGLI Juan Ignacio181437162518173714117
9NED NEDVAN SCHAARDENBURG Rutger32124814224212410118
10ARG ARGALSOGARAY Julio4214124471216142022129

Programma
Nederlanders en Belgens actief08 aug13:0018:00 Race 2  
Nederlanders en Belgens actief09 aug13:0018:00 Race 4  
Nederlanders en Belgens actief10 aug13:0018:00 Race 6  
Nederlanders en Belgens actief12 aug13:0018:00 Race 8  
Nederlanders en Belgens actief13 aug13:0018:00 Race 10  
Nederlanders en Belgens actief16 aug13:5018:50FinaleMedal Race  



(advertentie)
 

Nederlanders actief bij de Olympische Laser mannen

Belgen actief bij de Olympische Laser mannen

Deel Laser
FacebookTwitterGoogle+
Deel Olympische spelen Rio 2016 Laser
Olympisch Kampioen 2016
Laser
Tom Burton

goud spelen Rio 2016  Tom Burton  Tom Burton AUS
zilver spelen Rio 2016  Tonci Stipanovic  Tonci Stipanovic CRO
brons spelen Rio 2016  Sam Meech  Sam Meech NZL
(advertentie)
 
Olympische Spelen
Rio 2016 Zeilen
Olympisch Kampioen
Londen 2012

goud spelen Rio 2016Tom SlingsbyTom Slingsby AUS
zilver spelen Rio 2016Pavlos KontidesPavlos Kontides CYP
brons spelen Rio 2016Rasmus MygrenRasmus Mygren SWE
Laser in Londen 2012
 
Rate Laser
Rate Olympische spelen Rio 2016 Laser

Rating: 3.4/5 (195 stemmen)

Laser
Programma Rio 2016
zomadiwodovrza
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug
15
aug
16
aug
17
aug
18
aug
19
aug
20
aug
21
aug
22
aug
23
aug
24
aug
25
aug
26
aug
27
aug

Geef een reactie
Naam:
Waardering:
E-mail:
E-mail adres is voor enkel voor verificatie. Het adres wordt niet gepubliceerd
Reactie:
Geen urls, links, code, spam etc toegestaan